Jump to content
  • 0
raka35

Unsupported Version-Please Help

Question

English:My ETS2 version is already 1.33x  but launcher senses my version is 1.31 i deleted launcher and downloaded again,changed version by the steam betas but i can't solve my problem guys, can you help me?

link of screenshot: https://i.hizliresim.com/OvL4VA.png

Türkçe:Arkadaşlar dün ets2 indirdim,oynama saatim de tam fakat oyunu multiplayer olarak çalıştırmaya çalıştığımda unsupported version hatası veriyor ve sürümümü 1.31 olarak algılıyor,steam betalarından da 1.33x i seçtim fakat çözüm bulamıyorum,yardımcı olur musunuz?

ekran görüntüsü linki: https://i.hizliresim.com/OvL4VA.png

5 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Merhaba @raka35,

Bu problemi çözmen için Steam betalar kısmında 1.33x'i seçmek yerine "HİÇBİRİ - Betaya katılma" işaretlemen gerekiyor. İşaretlemeyi yaptıktan sonra gelen güncellemeyi yapıp tekrar oyuna girmeyi dene. Problemin büyük ihtimal çözülecek. Eğer çözülmezse ise aşağıya atacağım konuyu okuyabilirsin.

İlgili Konu: 

Saygılarımla

[TR] SkortiL

• Like 1
  • Upvote 1

• 1

Sayın @raka35

Öncelikle Steam kütüphaneniz'den Euro Truck Simulator 2 oyununa sağ tıklayıp alttaki resimde gösterdiğim özellikler(properties) bölümüne girin.

OTg1ZDVlZGQzMGY.jpeg

Ardından açılan pencerede betalar bölümüne tıklayın, daha sonra alttaki resimde de göstermiş olduğum gibi Hiçbir beta programına katılma seçeneğine tıklayın(Opt out of all beta programs).

ZDdkOTUxMGRlNzV.jpeg

BU ADIMLARI UYGULADIKTAN SONRA MULTİPLAYER'E GİRMENİZDE BİR PROBLEM KALMAYACAKTIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

SAYGILARIMLA.

• Upvote 2
  • Love it! 1

• 0
Just now, raka35 said:

Sorun çözüldü,teşekkürler herkese.

Sorun çözüldü! Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederiz. :wub:

Bu durumda bu konuyu Çözülen Konular'a taşıyorum. İleride bir sorunuz olursa tekrardan bu bölümden konu açmaya çekinmeyin.

//Kilitlendi ve Çözülen Konulara taşındı.

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...