Jump to content
  • 0

Calaiste Kıckleniyorum Bu ne Boyle

Guest

Question

16 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

Lütfen TruckersMP’yi her zaman yönetici olarak başlatmayı deneyin. Lütfen internet bağlantınızı da kontrol etmeye çalışın (ping gibi), çünkü bağlantınız güvenilir değilse ve ping'iniz çok yüksekse, bu durum sunucunun sizi atmasına neden olabilir.
Bu sizin için işe yaramazsa, lütfen TruckersMP Launcherini tekrar kurun. Ayrıca Belgeler/TruckersMP klasöründeki ve %appdata% içindeki tüm TruckersMP klasörlerindeki tüm dosyaları da silin.

Bütün bu işlemlerden sonra sorunsuz bir şekilde bağlanabilirseniz lütfen bize bildirin. (:

Saygılarımla,
AdaBey
TruckersMP Support

• Upvote 1

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhaba

Bu sorun sadece internetle alakalı. İnternet hızın çok iyi değilse sen oyundayken başka biri interneti kullanırsa pingin yükseliyor. Bunun çözümü: modemi resetle.

speedtest'den (veya başka bir yerden) pingini ölçerken sana en yakın sunucuya bağlanıyor. TruckersMP sunucuları başka yerde olduğundan dolayı ping farklı çıkabiliyor.

Biraz karışık anlatmış olabilirim :) 

Saygılarımla,

dgkn08

• 0
12 hours ago, Serdar-samsun55 said:

Evet

Sorununu tekrar inlecedim ''unreliable''=güvenilmeyen internet diyor inernetin o sunucuda oynayamayacak kadar istikrarsız olduğunu gösteriyor 

sorun internetin ile alakalı speed test den internetin hızı iyi olabilir ancak türkiye lokasyonu için TMP'nin hostu farklı bir ülkede oldugu için internetin

iyi performans gösteremiyor olabilir.

Good Morning TMP

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Saygılarımla,
CreatorInDeep

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Inactive Topics & İnaktif Konular

• 0

Merhaba,

Uzun süredir konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi bir mesaj gelmediğinden dolayı , konuyu Çözülemeyen Konulara taşıyorum.

İlerleyen süreçte yardıma ihtiyaç duyarsanız:

• https://truckersmp.com/support giriş yapıp bilet gönderebilir yada
  • bana veya takım arkadaşlarıma mesaj gönderebilirsiniz

İyi Günler Dilerim!

//Kilitlendi ve Çözülemeyen Konulara Taşındı.

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.