Jump to content
  • 0

WİNTER MOD SORUNU

HolyGreat06

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Selamlar @HolyGreat06,

Forum üzerinde "Çözümler" formatı altında sadece TruckersMP ile alakadar ve diğer kullanıcılara rehber niteliği barındıracak çözüm önerilerinizi sunabilirsiniz. Bu yüzden bu konunuzu ilgili alana taşıyacağım.

İleride Türkçe ana diliniz üzerinden destek almak isterseniz, lütfen aşağıdaki format altında konu oluşturun.

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/233-yardım-destek/

Anlayışınız için teşekkür ederim.

Saygılarımla,
AdaBey
TruckersMP Support
Support of the Year 2018

//moved to Turkish Help Section Yardım / Destek

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhaba @HolyGreat06,

Öncelikle iyi akşamlar dilerim. Probleminizin çözüm yolunu detaylı bilmiyorum ancak aşağıya atacağım konuya göz atmanızı öneriyorum. Sürekli silip tekrar kurduğunuzu ve düzelmediğini belirtmişsiniz. Bazen yaptığımız bir işte kaç defa tekrarını yapsakta eksiklerimizi farkedemiyoruz. Bu yüzden aşağıdaki konuyu okuyup tekrardan modu kurunuz.

İlgili Konu: 

Saygılarımla

[TR] SkortiL

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhabalar,

Dosyayı indirkten sonra Belgeler-ETS2MP klasörünü açıp oraya bir adet yeni dosya açmanız yeterli olacaktır.*Mod* isimli bir dosya açabilirsiniz.En yüksek boyuta sahip olan mod'u atmanız gereklidir.Anladığım kadarıyla Belgeler-Euro Truck Simulator 2 dosyasına atıyorsunuz.Orası singleplayer için üstte söylediklerimi denemeniz sorununuzu çözebilir.Umarım yardımcı olabilmişimdir. (: 

Saygılarımla.

• 0

Merhaba,

Konu 5 gündür cevaplanmadığı için ve bize bir geri dönüş yapmadığınız için konuyu kilitliyor ve Çözülemeyen Konular taşıyorum.

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Saygılarımla,
CreatorInDeep

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Un-solved.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.