Jump to content
  • 0

uyumsuzluk hatası

XaNtArEs-VeLi

Question

13 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @[ÇELEBİ-TM]-Veli,

Öncelikle iyi hafta sonları dilerim. Eski sürümde olduğun gözüküyor. Bunun için Steam > Kütüphane > Euro Truck Simulator 2'ye sağ tıkla > Özellikler > Betalar > ''HİÇBİRİ - Beta programına katılma'' seçeneğine tıkla ve gelen güncellemeyi bekle. Eğer problemin düzelmez ise aşağıya atacağım konuya bakabilirsin.

İlgili Konu: 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Çözüm 1)

Adım 1 )

Steam > Kütüphane > ETS2  ve ATS'ye sağ tıklayarak ''Özellikler' e '' tıklayınız.

Adım 2)

Betalar butonuna tıklayınız.

Adım 3)

TruckersMP'nin desteklediği sürümü seçtiğinizden emin olunuz. Bunun için bu konuyu inceleyiniz: https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/12-development-announcements/ ) 

Adım 4)

Seçmiş olduğunuz beta programının Steam tarafından indirilmesi işlemini bekleyiniz.

Çözüm 2 )

TruckersMP geliştiricilerinin tarafından Euro Truck Simulator 2'nin son versiyonunu destekleyecek MP versiyonunun kullanıcılara sunulmasını bekleyiniz.

• 0

Merhaba @[ÇELEBİ-TM]-Veli,

Euro Truck Simulator 2'yi PC nizden tamamen kaldırıp Steam > Kütüphane > Euro Truck Simulator 2'ye sağ tıkla > Özellikler > Betalar > ''HİÇBİRİ - Beta programına katılma'' seçeneğine tıkla daha sonra oyunu tekrar indirmeyi dene.

Saygılarımla,

dgkn08

• 0

Merhaba @[ÇELEBİ-TM]-Veli;

Bu sorun muhtemelen bilgisayarınızda iki farklı ETS2 yüklü olduğundan kaynaklanıyor. Bu durumda siz TruckersMP Launcher'ın kurulumunu yaparken güncel olmayan ETS2 konumunu seçtiniz. Lütfen aşağıdaki çözüm yollarını sırasıyla deneyin;

1. AŞAMA

• Steam > Kütüphane > Oyunları açın.
  Reveal hidden contents

nRn7M1.png

• Euro Truck Simulator 2'ye sağ tıklayın ve özellikleri açın.
  Reveal hidden contents

dPp5bZ.png

• Özellikler penceresi açıldığında YEREL DOSYALAR sekmesine girin ve YEREL DOSYALARA GÖZ AT'ı tıklayın
  Reveal hidden contents

EgoYR8.png

• Oyun dosyalarını içeren bir klasör açılır. Bu klasörün konumunu kopyalayın.
  Reveal hidden contents

j8Z56r.png

2.AŞAMA 

• Launhcerı bilgisayarınızdan kaldırın. Ardından tekrar kurulum yapın, ET2 kurulu olduğu konumu seçme ekranı geldiğinde kopyaladığınız konumu yapıştırın ve launcherın kurulumunu bitirin.

Adsız.png

• 0

@[ÇELEBİ-TM]-Veli

Öncelikle hayırlı günler.

Merhaba.

Sorununuzla ilgili size bu program ile yardım edebilirim. "TeamViewer 14"  Güvenceniz varsa. bu programı indirip son sürümü izle kurulum yapın. ve bana (bu konuya) mesaj atın.

• 0

Merhaba,

Sorunuza ilişkin gerekli cevaplar verildi. Hala yardıma ihtiyacınız var mı?

Lütfen bize bildirin.

Saygılarımla,

AdaBey

TruckersMP Support

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Selamlar,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Saygılarımla,
AdaBey

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Inactive Topicsİnaktif Konular

Sincerely,
AdaBey

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

Nothing last forever.

• 0

Selamlar,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Saygılarımla,
AdaBey

TruckersMP Support 

//moved to Turkish Unsolved Topics & Çözülemeyen Konular

Sincerely,
AdaBey

Support of the Year 2018

¯\_(ツ)_/¯

Nothing last forever.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.