Jump to content
  • 0

hata aliyorum

Wøltån

Question

TruckersMP Launcher'ini guncellemeye calisiyorum ama surekli "WebClient istegi sirasinda ozel bir durum olustu. Press OK to retry" hatasini alip duruyorum. OK'a bastigim halde hatayi surekli verip verip duruyor. Forumda baska cozumlere de baktim yonetici olarak calistirin diyorlar hep ama zaten yonetici olarak calistiriyorum. Normal calistirsam da yonetici olarak calistirsam da hata bu sekilde duzelmiyor. Yardim lutfen c: Simdiden tesekkurler.

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

Aynı sorunla geçen haftalarda ben de karşılaşmıştım. Hatta bu konuyla ilgili ben de konu açmıştım ancak bütün çözümleri denememe rağmen sorunu çözememiştim. En sonunda sorunu bilgisayarıma format atıp gerekli dosyaları tekrar yükleyerek çözmüştüm. Bu sorun sende ne zaman ve ne yapınca oluşmaya başladı? Bende sadece C: diskini temizledikten sonra oluşmuştu. Oyunlarım D: diskinde olmasına rağmen. Sadece C: diskini temizleyince D: diskindeki programlar ve dosyalarda bir uyuşmazlık oluyor sanırım. Umarım sorununu çözebilirsin. 

• 0

Merhaba dostum,

Öncelikle iyi hafta sonları dilerim. VPN kullanıp güncellemeyi denedin mi? Eğer denemediysen aşağıya yazacağım adımları tek tek yapmanı isteyeceğim. 

1-) Buradan Ultrasurf'u indirin. ( https://www.google.com.tr/amp/s/m.tamindir.com/windows/ultrasurf/amp/ )

2-) Ve daha sonra Ultrasurf'u açın.

3-) Ultrasurf'un açık olduğundan emin olun ve ardından TruckersMP yönetici olarak açın.

4-) Tüm güncellemeleri Ultrasurf ile tekrar yapın.

5-) Güncelleme bittikten sonra oyuna giriş yapmayı deneyin.

Not: Ultrasuf ile problemin düzelmez ise başka bir VPN programı ile güncellemeyi yapmayı deneyin. :)

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0
2 minutes ago, [TR] SkortiL said:

Merhaba dostum,

Öncelikle iyi hafta sonları dilerim. VPN kullanıp güncellemeyi denedin mi? Eğer denemediysen aşağıya yazacağım adımları tek tek yapmanı isteyeceğim. 

1-) Buradan Ultrasurf'u indirin. ( https://www.google.com.tr/amp/s/m.tamindir.com/windows/ultrasurf/amp/ )

3-) Ultrasurf'un açık olduğundan emin olun ve ardından TruckersMP yönetici olarak açın.

Not: Ultrasuf ile problemin düzelmez ise başka bir VPN programı ile güncellemeyi yapmayı deneyin. :)

Türkiye’de birçok VPN engellendiği için çoğu VPN çalışmıyor. Ben de aynı sorunu yaşadığım gün VPN ile indirmeyi denemek istediğimde çalışan bir VPN bulamamıştım. Ultrasurf’ün kendi sitesine giriş yapılamıyor. Sizin verdiğiniz adresten indirince Ultrasurf düzgün bir şekilde çalışıyor mu?

• 0
11 minutes ago, UgurS said:

Merhaba,

Aynı sorunla geçen haftalarda ben de karşılaşmıştım. Hatta bu konuyla ilgili ben de konu açmıştım ancak bütün çözümleri denememe rağmen sorunu çözememiştim. En sonunda sorunu bilgisayarıma format atıp gerekli dosyaları tekrar yükleyerek çözmüştüm. Bu sorun sende ne zaman ve ne yapınca oluşmaya başladı? Bende sadece C: diskini temizledikten sonra oluşmuştu. Oyunlarım D: diskinde olmasına rağmen. Sadece C: diskini temizleyince D: diskindeki programlar ve dosyalarda bir uyuşmazlık oluyor sanırım. Umarım sorununu çözebilirsin. 

Bir tane oyun icin bilgisayarima format atmayi dusunmuyorum ama cevabiniz icin tesekkur ederim c:

7 minutes ago, [TR] SkortiL said:

Merhaba dostum,

Indirdim fakat bu sefer daha farkli bir hata almaya basladim. 4j061A.png

9 minutes ago, [TR] SkortiL said:

Merhaba dostum,

Ayrica Ultrasuf'u actiktan sonra sadece acmam yeterli mi yoksa actiktan sonra bir seylere mi basmam gerekmekte? Sadece programi acip denemistim.

• 0
35 minutes ago, UgurS said:

Türkiye’de birçok VPN engellendiği için çoğu VPN çalışmıyor. Ben de aynı sorunu yaşadığım gün VPN ile indirmeyi denemek istediğimde çalışan bir VPN bulamamıştım. Ultrasurf’ün kendi sitesine giriş yapılamıyor. Sizin verdiğiniz adresten indirince Ultrasurf düzgün bir şekilde çalışıyor mu?

Bende böyle bir sorun yaşamıştım ve bu siteden indirdiğim zaman çalışmıştı.

34 minutes ago, Wøltån said:

Bir tane oyun icin bilgisayarima format atmayi dusunmuyorum ama cevabiniz icin tesekkur ederim c:

Indirdim fakat bu sefer daha farkli bir hata almaya basladim. 4j061A.png

Ayrica Ultrasuf'u actiktan sonra sadece acmam yeterli mi yoksa actiktan sonra bir seylere mi basmam gerekmekte? Sadece programi acip denemistim.

1-) Ultrasurf'u açtııktan sonra herhangi bir tuşa basmana gerek yoktur.

2-) Aşağıya yazacağım adımları tek tek yaparsan sorununun düzeleceğine inanıyorum. Eğer yine olmazsa Teamwier (Uzaktan Yardım) kullanıyorsan sana daha detaylı yardımcı olmak isterim.

- Klavyenizdeki Windows Tuşu + R (Windows + R) tuşlarına basın.
- "% programdata%" girin ve Enter tuşuna basın. (tırnak işaretleri olmadan)
- "TruckersMP" klasörünü bulun ve o klasörü silin.
- C: \ Program Files \ 'a gidin ve "TruckersMP Launcher" adlı klasörü silin.
- Web sitemize gidin ve Launcher'ı yönetici ayrıcalıklarıyla yeniden indirin ve yükleyin https://truckersmp.com/download/
- Yönetici ayrıcalıklarıyla Launcher'ı açın ve "Mevcut Güncellemeleri Yükleyin".

Sincerely,

SkortiL [TR] 

• 0
4 minutes ago, [TR] SkortiL said:

Bende böyle bir sorun yaşamıştım ve bu siteden indirdiğim zaman çalışmıştı.

1-) Ultrasurf'u açtııktan sonra herhangi bir tuşa basmana gerek yoktur.

2-) Aşağıya yazacağım adımları tek tek yaparsan sorununun düzeleceğine inanıyorum. Eğer yine olmazsa Teamwier (Uzaktan Yardım) kullanıyorsan sana daha detaylı yardımcı olmak isterim.

- Klavyenizdeki Windows Tuşu + R (Windows + R) tuşlarına basın.
- "% programdata%" girin ve Enter tuşuna basın. (tırnak işaretleri olmadan)
- "TruckersMP" klasörünü bulun ve o klasörü silin.
- C: \ Program Files \ 'a gidin ve "TruckersMP Launcher" adlı klasörü silin.
- Web sitemize gidin ve Launcher'ı yönetici ayrıcalıklarıyla yeniden indirin ve yükleyin https://truckersmp.com/download/
- Yönetici ayrıcalıklarıyla Launcher'ı açın ve "Mevcut Güncellemeleri Yükleyin".

Tam duzeldi diyordum indirmeye baslamisti yine ayni sekilde basta verdigi hatayi verdi ama bu sefer direkt shskoda_car.mp dosyasini indirmeye calisirken verdi ve bir daha denedigimde yine ayni yerde takildi. Sorunun bu dosyayi indirirken olustugunu dusunmeye basladim

• 0
Just now, Wøltån said:

Tam duzeldi diyordum indirmeye baslamisti yine ayni sekilde basta verdigi hatayi verdi ama bu sefer direkt shskoda_car.mp dosyasini indirmeye calisirken verdi ve bir daha denedigimde yine ayni yerde takildi. Sorunun bu dosyayi indirirken olustugunu dusunmeye basladim

Teamwier kullanıyorsan bilgisayarına bağlanıp yardımcı olabilirim?

Sincerely,

SkortiL [TR] 

• 0

Selamlar,

Sorununuzun çözülmüş olduğunu duyduğuma sevindim. Gelecekte yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Saygılarımla,

AdaBey

TruckersMP Support

//locked and moved to Turkish Solved Topics Çözülen Konular

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.