Jump to content
  • 0

Nie mam w folderz profiles swojego profilu


VESTAL

Question

Witam, mam problem z profilem. Otóż mój komputer był w naprawia i został całkowicie wyczyszczony i został wgrany do niego Windows 10. Pobrałem od nowa ETS2 założyłem nowy profil i gdy wchodze w Dokumenty, ETS2, profiles to nie ma tam mojego nowego stworzonego profilu (nie robiłem kopii zapasowej starego). Jak mam rozwiązać ten problem, aby w folderze profiles był mój nowy profil.

 

Serdecznie dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witaj @VESTAL,
 

O ile nie miałeś zaznaczonej opcji, że profil ma się zapisać w chmurze to starego profilu nie odzyskasz.

Po stworzeniu nowego profilu i zaznaczeniu, że ma być on przechowywany w chmurze Steam możesz nie widzieć części plików, ponieważ nie masz do nich dostępu -  są w chmurze Steam. Aby mieć do nich dostęp musisz przechowywać profil na komputerze, w tym celu opcja zapisu do chmury musi być odznaczona.

 

W razie wątpliwości lub dodatkowych pytań proszę mnie oznaczyć lub napisać PW - chętnie pomogę.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.