Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Gra w losowych momentach sama się ładuje!


Tomekv23

Recommended Posts

Witam, mam pewien problem, miałem miesiąc przerwy od ets'a, gdy wróciłem gra zaczęła dziwnie działać, czasem gdy właduje się do gry po chwili wyskakuje znowu ekran ładowania i ładuje się od nowa, czasem podczas jazdy też zaczyna się w losowych momentach ładować i po władowaniu mogę jechać dalej, czasem po takim losowym ładowaniu przestaje mi działać myszka gaz i hamulec czasem gra zacznie działać jakby w 5 klatkach i ustaje to po chwili i wraca do normy, takie ładowania są strasznie denerwujące. Kroki jakie już sam podjąłem ale nie pomogły, przeinstalowałem grę wrzuciłem config i to samo, usunąłem config wszedłem na czystej grze i znowu dzieje się to samo, przed przerwą takich problemów nigdy nie było, poradzicie coś? Ja już pomysłów nie mam szczerze.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witaj @Tomekv23,

 

Chciałbym Cię poinformować, że Twój wątek jest nieaktywny przez miesiąc, więc przenoszę go do Archiwum aby zostały w tej sekcji forum tylko wątki aktywne. Jeśli masz jakieś pytania bądź chcesz abym przywrócił twój wątek w przyszłości, proszę napisz mi wiadomość.

 

// Zamykam i przenoszę do Archiwum

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.