Jump to content

Es-Es™

Recommended Posts

ets2_20180704_205343_00.png

ES-ES_Hakkimizda.png

Es-Es™ Ekibi 08.04.2018 Tarihinde Mehmet26 Tarafından Kurulmuştur.Es-Es™ Ekibi Aile

Bağlarını Ön Planda Tutarak İlerlemektir.Birçok Ekipten Farkı Olan Es-Es™ Aile-dostluk-kardeşlik ilkelerini ilk safta tutar,bu yüzden büyük bir ekibiz.öncelikle Es Es™ ekibi olarak herkese karşı dostluk-arkadaşlık-samimiyet duygusunu ön planda tutarak ilerleyeceğiz,Es-Es™ ekibi Vizyonu Olarak En Üst Saflara Kadar Büyüyerek İlerlemektir,Bunların haricinde Euro Truck Simulator 2 Olmak Üzere Farklı Oyunlarda Oynuyoruz,CSGO,PUBG,Insurgency,Gibi Oyunlarda Oynuyoruz,Ve Es-Es™ Ekibi Bu Doğrultuda İlerlemeye devam edecektir.

ES-ES_Kurallar.png

Organizasyon ve Buluşmalarda; Toplu gidiş ve dönüşlerde başkalarını zor durumda bırakacak, Trafiğin akışını engelleyici, Can güvenliğini tehlikeye atacak beklenmedik hareket ve davranışta bulunmak kesinlikle yasak ve Konvoy dışı kalma sebebidir.

Her konvoyda bir LİDER bulunur ve yerini kendi belirler (15 araçtan fazla konvoylar için 2 ve 3 Lider bulunur Buna Konvoy Yönetim Ekibi Denir). Her konvoyda bir REHBER (Tavşan) olur ve En önde gider. Özel durumlarda Rehber ve lider aynı kişi olabilir.

Konvoydaki araçların sırası, Yönetim Tarafından; Telsiz Mevcudiyeti, Motor gücü, Ağırlık, Fotoğraf & Kamera Aracı ve Pilotların Tecrübeleri gibi kıstaslar göz önüne alınarak yapılır ve tüm gezi boyunca olağan haller dışında bu sıralama bozulmaz.

Konvoyda uyulması gereken en temel kural, konvoyun bütün halinde kalmasıdır. Hiç bir araç Konvoyun haberi ve çok gerekli olmadıkça konvoydan ayrılamaz, duramaz ve konvoy düzenini bozucu hareketler yapamaz.

Konvoyun hızı en yavaş aracın hızına göre ayarlanır. Konvoyu oluşturan araçlar, kısa farları açık olarak yol alırlar.

Konvoydaki her araç arkasındaki araçtan sorumludur! Arkasındaki araçta bir sorun olduğu durumlarda Uzun hüzmeli Farları ile Telsizli Yönetim Ekibini uyarır ve durup bekler. Kavşaklarda, özellikle araçlar arasındaki mesafenin uzadığı durumlarda her araç, arkadaki aracın dönülen yönü gördüğüne emin olmalı, gerekiyorsa bekleyip arkadaki araç geldiğinde hareket etmelidir.

Özellikle tek şeritli yollarda, konvoy dışı hızlı giden araçların sollamalarını kolaylaştırmak için, konvoydaki araçların arasında uygun boşluklar bırakılmalıdır.

Konvoyu bozacak şekilde sürat yapılmamalıdır! (Halk arasında "gaza gelmek" diye tabir edilen tehlikeli davranışlarla ekipteki herhangi bir üyeyi, aracı tehlikeye sokacak hamleler yapanlar yönetim ekibi tarafından konvoy dışı bırakılabilecektir). Konvoydaki araçlar birbirlerini sollayamazlar. Sıralama elzem durumlar dışında bozulmamalıdır. Sadece Kamera ve Fotoğraf çekilen "cam car" ( kamera aracı ) sollama yapabilir. Konvoydan bağımsız hareket edebilir.

Tüm kararlar KONVOY YÖNETİM EKİBİ tarafından, kendi belirlediği sistemle verilir. Yönetim Ekibi, konvoydaki bir araçta oluşabilecek arıza durumunda, konvoyun tamamının beklemesine veya arızalı aracın kalarak konvoyun devam etmesine karar verebilir.

Konvoy Yönetim Ekibi, "Konvoy Kuralları"na uymayan aracı ve sürücüsünü "Oylama" yaparak konvoydan çıkarma hakkına sahiptir.

ES-ES_DISCORD.png

ES-ES_STEAM.png

ES-ES_YOUTUBE.png

ES-ES_fotogrflar.png

Spoiler

ets2_20180630_205440_00.png

ets2_20180630_210235_00.png

ets2_20180630_223814_00.png

ets2_20180713_205641_00.png

ets2_20180801_202811_00.png

• Upvote 1

Türk Şirketlere Örnek Nadir Şirketlerden Birisiniz;

İyi bir şekilde,bu yolda yürümeye devam etmenizi isteyen biriyim,başarılar.

ets2_20181124_210958_00.png

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Selamlar,

VTC konunuz bir(1) ayı aşkın süredir pasif durumda olduğu için kurallar gereği Şirketler Arşiv bölümüne taşınmıştır.

Konunuzu tekrar açtırmak isterseniz benimle irtibate geçebilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederim

İyi forumlar. 

//Kilitli ve 30 günden uzun süredir hareketsizlik nedeniyle Şirketler Arşiv'e taşındı.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.