Jump to content
  • 0

Köprülerden geçerken araç savrulmasi ve plaka arka plan renk degisimi

[TR]MURO16

Question

13 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

İlk sorunuza cevap vermek gerekirse, yeni sürümde çekicilerin ve skodanın fizikleri az ölçüde bile olsa değişti bu da bu güncelleme ile gelen bir bug olsa gerek. O yüzden kavşak girişlerinden, şirket çıkışlarından ve f7 çıkışından dikkatli ve yavaş bir şekilde geçmenizi tavsiye ederim. 

İkinci sorunuzu tam anlayamadım, plaka harflerini mi renklendirmek istiyorsunuz?

• 0

Sevgili @[TR]MURO16,

Öncelikle hayırlı akşamlar dilerim. İlk sorunuz için birşey söylemek gerekirse son gelen güncelleme ile oluşan bir hata sanırım, bu durumdan bir çok oyuncu şikayetçi. O yüzden TruckersMP yetkilileri bir çözüm bulana kadar öyle yerlerden dikkatli geçmekten başka bir çare yoktur. Diğer soruna gelirsek tam anlayamadım daha detaylı bir şekilde açıklarsanız sevinirim. :)

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0
Just now, Phonyang said:

Merhaba,

İlk sorunuza cevap vermek gerekirse, yeni sürümde çekicilerin ve skodanın fizikleri az ölçüde bile olsa değişti bu da bu güncelleme ile gelen bir bug olsa gerek. O yüzden kavşak girişlerinden, şirket çıkışlarından ve f7 çıkışından dikkatli ve yavaş bir şekilde geçmenizi tavsiye ederim. 

İkinci sorunuzu tam anlayamadım, plaka harflerini mi renklendirmek istiyorsunuz?

1.soru için yan yana arkadaşla geçiyoruz beni savuruyor onu savurmuyor

2.soru içinde hem yazı rengi hemde arka plana renk koymak istiyorum siyah zemin üzerinde kırmızı yazı mesela 

Just now, [TR] SkortiL said:

Sevgili @[TR]MURO16,

Öncelikle hayırlı akşamlar dilerim. İlk sorunuz için birşey söylemek gerekirse son gelen güncelleme ile oluşan bir hata sanırım, bu durumdan bir çok oyuncu şikayetçi. O yüzden TruckersMP yetkilileri bir çözüm bulana kadar öyle yerlerden dikkatli geçmekten başka bir çare yoktur. Diğer soruna gelirsek tam anlayamadım daha detaylı bir şekilde açıklarsanız sevinirim. :)

Bi nevi renkli plaka yapmak istiyorum arka planda başka renk yazılar başka renk

• 0
On 1/6/2019 at 9:52 PM, [TR]MURO16 said:

Renklendirme konusu anlaşıldı fakat bu savurma olayı değişik bi durum arkadaşı hiç savurmazken beni uçurmasi 

Merhaba,

Plaka rengini oyun profiliniz ile ilişkilendirilmiş World of Trucks hesabınızla websitesi üzerinden özelleştirebilirsiniz.

Pleasant regards

Kamer

Veteran Driver II

dcba905cdac6291ae8932f4fba24668b.png

role_veteran-ii1.png.ec521170e6dbabfa52c

You can communicate with me (:

• 0

Aynen bu speed buguna hep denk geliyorum. umarım bunu TMP ekibi çözerde Birçok oyuncu rahatlar diye umut ediyorum.

Ayrıca

Kaygan yolları önlemek için "frosty_physics_7_01.scs" modunu silin. Aksi halde bu bir kazaya neden olabilir. ve banlanabilirsiniz (tehlikeli)

• 0
23 minutes ago, -RiPuZ- said:

Aynen bu speed buguna hep denk geliyorum. umarım bunu TMP ekibi çözerde Birçok oyuncu rahatlar diye umut ediyorum.

Ayrıca

Kaygan yolları önlemek için "frosty_physics_7_01.scs" modunu silin. Aksi halde bu bir kazaya neden olabilir. ve banlanabilirsiniz (tehlikeli)

onu ındırmedım bıle pc ye 

• 0

Merhaba,

En son yorumdan sonra geçen 4 gün içerisinde bir hareketlilik olmadığı için bu konuyu inaktif konulara taşıyorum.
Eğer hala bir sorununuz varsa yukarıdaki açıklamayı okuyabilir veya bir bilet gönderebilirsiniz.
https://truckersmp.com/support

//Kilitlendi ve inaktif konulara taşındı

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.