Jump to content
  • 0

Ets 2 ve Ats Ekran Gidip Gelme Sorunu

KerrukBaba

Question

Recommended Posts

• 0
49 minutes ago, Soloturk 70 said:

bu hata yüzünden oyundan soğudum pc açasım gelmiyor yokmu halen bi çözümünü bulan ?

malesef kardeş 

• 0

denemediğim yöntem kalmadı denediklerimi yazayım sizde boşuna tekrar etmeyin arkadaşlar 

pc win7 idi temiz kurulumla win10 yaptım olmadı 

save dosyası sildim yeniden profil oluşturdum olmadı

congif dosyası silerek denedim olmadı

stream doğrulaması vs zaten olmadı

directx , netframework gibi yardımcı programları bi çok kez değiştirdim olmadı

ekran kartı driverımın hem güncel hem arşiv sürümleri denendi olmadı

ekran kartı değiştirdim denedim olmadı

hdd değiştirdim ssd aldım tekrar temi,z kurulum yaptım yine olmadı

bunun tekbir çözümü var bulduğum oda oyunu opengl formatında çalıştırmak fakat 1,32 sürüm üzerinde oda işe yaramıyor çünkü oyun açılmıyor

opengl kaynak dosyalarını yani dll dosyaları yenildedim olmadı 

şimdi halen sorun senin sistemin ve bilgisayarında diyen moderatör yada admin arkadaşlar en son olarak anakart ve işlemci değiştirdim ssd üzerine 0 kurulum yapıp sadece driver  stream ve oyun yüklendi arşiv bile kurulmadan denendi ve bu hata yine oldu 

şimdi ne yapmalı oyunumu bırakmalı ?

• 0

evet Format Atık Ve sorun Harika Düzeldi Ya bu Nalet Oyun Bu gidişte Cok Oyuncu Kaybetçek Bu oyunun Ne dx9 Ne open gl si Çalişiyor  Ulan bir  Günçele Bu kadar mi Hata Getir Hep benim Pc suçlu Hep Format Suclu Alin Atık Ve Ne Oldu Aynı

• 0

25 minutes ago, Tomukas37 said:

Bu hata sadece ETS2 ve ATS'demi gerçekleşiyor yoksa diğer oyunlarda problem yok mu?

Ets2

ya anlamiyorum Nerde bu Supportlar Kimse ses Çikarmiyor Yani İlaha Herkezde Mi Aynı Hata Olaçak  Ya

• 0
8 hours ago, Tomukas37 said:

Merhaba,

Bu hata sadece ETS2 ve ATS'demi gerçekleşiyor yoksa diğer oyunlarda problem yok mu?

Ya başka oyunlarda olsa yazarız demi başka oyunlarda olsa burda ne işimiz var?. beyler boşuna uğraşmayın SCS den başka kimse yardım edemez size. Yok dosyaları doğrula yok biraz soğan koy yok turşu suyu ekle bide sonuna şey ekliyor "Gün geçtikçe sistem gereksinimleri yükseliyor" asdjgkaskjda ula abicim 1.31 sürümüne alınca oyun çatır çatır çalışırken 1.32/1.33 sürümlerinde çalışmayınca bizim PC'miz demi sorun oluyor? bravo. Moderatörlerin ve Adminlerin verdiği support hizmet; deveye hendek atlatmaya çalışmak gibi birşey.

• 0

Merhaba,

Arkadaşlar sizi anlıyorum fakat bu yazdıklarınıza göre bu hatayı bir çok kişi alıyor yani genel bir hata. TruckersMP ekibi SCS'nin kendine ait uyarladığı dosyaların neredeyse yarısını kodlayabilir yani sorun TruckersMP ekibinden kaynaklanmıyor. SCS software'nin resmi sayfasından yardım bileti oluşturacak arkadaşlar bana Türkçe bir şekilde ne söyleyeceğinizi yazın ve bende bizzat İngilizceye çevirip size geri ileteceğim.

Saygılarımla,

Tomukas37.

Y6JLoj.png.1482f0bf87625eca4c05028e655c74c1.png

• 0
9 hours ago, Tomukas37 said:

Merhaba,

Arkadaşlar sizi anlıyorum fakat bu yazdıklarınıza göre bu hatayı bir çok kişi alıyor yani genel bir hata. TruckersMP ekibi SCS'nin kendine ait uyarladığı dosyaların neredeyse yarısını kodlayabilir yani sorun TruckersMP ekibinden kaynaklanmıyor. SCS software'nin resmi sayfasından yardım bileti oluşturacak arkadaşlar bana Türkçe bir şekilde ne söyleyeceğinizi yazın ve bende bizzat İngilizceye çevirip size geri ileteceğim.

Saygılarımla,

Tomukas37.

Çevir reis hadi

Merhaba iyi günler, ETS2'de olan sorunlarımdan bahsetmek istiyorum henüz bir çözümünü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Öncelikle oyun masaüstüne yani simge durumuna küçülüyor ve tekrardan oyun geliyor ve yükleme ekranı doluyor. Bu böyle 4-5 kere oluyor ve sonunda Crash.Log hatası ile oyun kapanıyor. Ayrıca oyun 1.31 ve alt sürümlerinde gayet güzel sorunsuz şekilde çalışırken, 1.32 ve 1.33 sürümlerinde bu hataları alıyorum ve 1.32, 1.33 sürümlerinde oyun OpenGl ile açılmıyor. Ekran siyah oluyor ve hatasız bir şekilde kendi kendine kapanıyor. Ve son olarak bu hatayı sadece Multiplayerde almıyorum Single Playerde de alıyorum.

Denenilen yönetemler;
- ETS Yeniden yüklendi. (Steam dosya doğrulaması da dahil)
- TMP Yeniden yüklendi.
- Belgelerim/ETS2MP ve Euro Truck Simulator klasörleri sıfırlandı.
- Harddisk'e Bad Sector taraması yapıldı. (Sorunsuz çıktı)
- Oyunu başka bir sürücüye yüklendi. (Flash Disk ve Başka bir Harddisk'e)
- SDD'ye windows kuruldu.
- Sıfır kurulum ile Windows formatı gerçekleşti. (Harddisk'te biçimlendi.)
- Ekran kartı driver son sürüm ve diğer sürümler denendi.
- Ekran kartı değişti.
- Net Framework, Directx gibi yardımcı programlar yenilendi.

SONUÇ: BAŞARISIZ

• 0

Sayin yetkili 15 araliktan beri ayni hata almaktayim suçu ekran kartima atmak isteyen yetkiler bu kadar insandami ekran kartindan sorun yaşiyor yani bunu demek istiyorsunuz size dedim ben bu sorun bu taşinabilir dorselerden sonra oldu ama herkez pc ekran kartına suc buldu

• 0
6 hours ago, Mucho said:

Merhaba iyi günler, ETS2'de olan sorunlarımdan bahsetmek istiyorum henüz bir çözümünü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Öncelikle oyun masaüstüne yani simge durumuna küçülüyor ve tekrardan oyun geliyor

Arkadaşlar scs ye bu sorunun videosunu atin 

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Saygılarımla,
CreatorInDeep

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Inactive Topics & İnaktif Konular

• 0

Merhaba,

Uzun süredir konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi bir mesaj gelmediğinden dolayı , konuyu Çözülemeyen Konulara taşıyorum.

İlerleyen süreçte yardıma ihtiyaç duyarsanız:

İyi Günler Dilerim!

//Kilitlendi ve Çözülemeyen Konulara Taşındı.

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.