Jump to content
  • 0

Ets 2 ve Ats Ekran Gidip Gelme Sorunu

KerrukBaba

Question

Recommended Posts

• 0

Moved Turkish Help (Yardim/Destek)

Merhaba,

1-  Ekran kartınızı herhangi bir kalıntı kalmayacak şekilde silip güncel sürümü tekrar yükleyin.
Video: https://www.youtube.com/watch?v=qOWF7YXno3c&app=desktop

2- Lütfen sistem bileşenlerinizi oyunun minimum sistem gereksinimleri ile karşılaştırınız. Yeni güncellemeler ile oyunun boyutu ve buna bağlı olarak gereksinimide artmakdır.

Saygılarımla,

XFMaster9666

Destek Ekibi

• Upvote 1

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 0
3 minutes ago, AloneWolf. said:

@XFMaster9666 bunu daha önce bende denedim ama değil çözülmüyor daha önce r_device değiştirerek çözülüyordu ama şuan öyle bir çözümü yok varsada şuan biz bulamadık 

Bu sorunla bizde yeni karşılaştık, bilemiyoruz. İncelediğimiz birkaç Steam Forumunda öncelikli olarak bilgisayarın sistem gereksiniminin altında olması söz konusuydu. 

Sorunu düzeltmek için elimizden geleni yapıyoruz ve umuyoruz ki bu sorun en kısa sürede çözülecek.

• Thanks 1

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 0

Valaha kardeş allah kolaylik versin bendede var cok zor 

19 minutes ago, KerrukBaba said:

1.32 sürümü geldiğinden beri bu sorun var. Masaüstüne atıyor ve yükleme ekranına geri dönüyor. Bir arkadaş oyunu OpenGL 64x ile açınca sorunun düzeldiğini söylemiş fakat bende o şekilde açılmıyor (1.32 üstünde). Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ben kaç aydir uraşiyorum ama cözüm bulunmüş değil malesef

• 0
6 minutes ago, KerrukBaba said:

Açması gerekiyor. Bir de söylemeyi unuttum bu sorun olunca oyunda direksiyon dönmüyor ve tır hareket etmiyor.

Sesimizi SCS Software' e duyurmamız gerekiyor.

evet o konuda var ama  bu olay multide oluyor scs ile bir alakasi yok hem  ben bu konuları bildirdim scs ye scs buraya yönlendiriyor 

SCS Form Linki : https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=8&t=265250 

8 minutes ago, KerrukBaba said:

Sizin sistem ne?

ekran kartı GeForce GT 730 2GB 

ram: 4 gb

işlemçi : intel i.5  3.20ghz

• 0

Burayı inçele bazi kişiler şünü bunu yap dedi ama işe yaramadi belki sende işe ayar 

4 minutes ago, KerrukBaba said:

Acaba mp yi silsem düzelir mi?

ben denedim düzelmedi ama denemekden zarar cikmaz 

• 0
4 minutes ago, KerrukBaba said:

Bende tek oynarken de oluyor

Merhaba,

Lütfen Belgeler/Euro Truck Simulator 2 dizinindeki game.log ve game.crash dosyalarını içini açın, içindeki bilgilerin tümünü kopyalayın ve https://textuploader.com bu adrese yapıştırın. Bunu oluşturduktan sonra diğeri içinde aynı şeyleri yapın ve buraya gönderin.

Saygılarımla,

XFMaster9666

Support

• 0
3 minutes ago, XFMaster9666 said:

Merhaba,

Lütfen Belgeler/Euro Truck Simulator 2 dizinindeki game.log ve game.crash dosyalarını içini açın, içindeki bilgilerin tümünü kopyalayın ve https://textuploader.com bu adrese yapıştırın. Bunu oluşturduktan sonra diğeri içinde aynı şeyleri yapın ve buraya gönderin.

Ben Truck Mp support bölümüne Atim ama Yine atarim 

Game crash.log Dosyası : http://www.dosya.tc/server16/l12mtr/game.crash.zip.html 

Game.log Dosyası : http://s3.dosya.tc/server18/odvqw3/game.log.zip.html 

• 0
2 hours ago, KerrukBaba said:

1.32 sürümü geldiğinden beri bu sorun var. Masaüstüne atıyor ve yükleme ekranına geri dönüyor. Bir arkadaş oyunu OpenGL 64x ile açınca sorunun düzeldiğini söylemiş fakat bende o şekilde açılmıyor (1.32 üstünde). Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Aynen bro bende de aynı hata var ve OpenGL ile açamıyorum. 1.31 Sürümüne geri döndüm ETS2 mis gibi açıldı ne atma var ne crash.log OpenGL ile de gayet güzel açılıyor. Fakat Multiplayere giremiyosun sürüm hatası veriyor. Bunu çözse çözse SCS çözer abicim boşuna denemeyin klişe çözümleri söyleyip duruyonuz yok dosyaları doğrula yok belgelerimi sıfırla çözülmüyo işte anlayın artık SCS'ye ticket atmak lazım ve şuan bunu yazarken küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum. Oyunumuz var oynayamıyoruz. Allah senin belanı versin SCS yatacak yerin yok.

• 0
2 hours ago, KerrukBaba said:

Galiba bu sorunu yaşayanlar Nvidia kullanıyor

Nvidian ilgisi yok ya bu sorun oyun icinde gelen yeni dorseler  bu 1.31 de yoktu boyle birşey  bu taşinabilir dorseler geldi  oyun  hatta doldu  zaten 1.32 de ayni 1.33 de daha beter  bakalim ne sonuç alaçaz 

23 hours ago, Mucho said:

Allah senin belanı versin SCS yatacak yerin yok.

kardeş beni güldurdun allahda seni güldursun ya 

• 0
On 1/6/2019 at 4:39 PM, XFMaster9666 said:

Merhaba,

Bir Açiklama Yapilacakmi Açaba Hani Bu Hatta Sizdenmi Bendenmi Kaynakli Olduğunu Aciklarmisiniz

Bakin 15 aralik 2018 Tarihinden beri bekliyorum ve eğer bu sorun yüzünden Ban yersem Support Yetkileri Suçludur .

• 0
40 minutes ago, Phonyang said:

Sorun TruckersMP ile alakalı değil, tamamen sizin bilgisayarınız ve SCS ile alakalı. Ve yukarıda verilen bilgiler yardımcı olmuyorsa, TruckersMP Supportlarının yapacak herhangi bir şeyi kalmıyor. Sonuçta oyunu SCS yapıyor, TruckersMP değil. 

Kardeşim sorunun ne olduğunu biliyonmu  bu benim formum değil  sana benim formu atiyim inçele formun en alta bir video var o videodaki consola dikkatli bak  al  forma bak    videoyu dikkatli izle oyle  yaz  

• 0
17 hours ago, Serdar-samsun55 said:

Bir Açiklama Yapilacakmi Açaba Hani Bu Hatta Sizdenmi Bendenmi Kaynakli Olduğunu Aciklarmisiniz

Bakin 15 aralik 2018 Tarihinden beri bekliyorum ve eğer bu sorun yüzünden Ban yersem Support Yetkileri Suçludur .

Başıma gelecek herşeyden truckersMP sorumludur. asgjkdasldlasdşasdasd

• 0
2 hours ago, Mucho said:

Başıma gelecek herşeyden truckersMP sorumludur. asgjkdasldlasdşasdasd

Kardeş ben pes ediyorum ben boyle bir yönetim gormedim  napiyim hatali hatali  oynucaz anlaşirdi kimse cevap verdiği yok feedback atim ama hale bakacaklar  neyse  ben yapacağim tüm imkanlari yaptim sonuç alamiyorum 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.