Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

usuniecie jednegp punktu z regulaminu


tomek206pl1

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Usuniecie jednego punktu z regulamin 

Sugestii: Moja propozycja to usunięcia punktu ,, Jeżeli masz dwa 3-miesięczne bany, twój kolejny może być permanentny.   "

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Ponieważ niestety na swoim przykładzie , w latach 2015-2018 dostałem łącznie 5 banów (ostatni w czerwcu 2018) czyli w ciągu roku miałem 1 ban . Dzisiaj włączyłem grę i okazało się że dostałem bana gdyż coś klawiatura  musiała się posuć akurat gdy przejeżdżałem na zakręcie i uderzyłem w gracza który mnie zgłosił  normalnie bez tego fragmentu regulaminu co wyżej napisałem  , dostałbym bodajże 2 tygodnie bana za 2 ban . Więc moja propozycja to albo usunąć ten fragment albo zmienić na to że jeśli dostaniesz 3 bany 3 miesięczne dostajesz perbana . Jestem pewny że zaczniecie pisać że trzeba było wcześniej nie jeździć tak i odpowiadam że wiem i żałuje tego , ale czasu nie cofne i ten ban co dostałem , nie miałem wpływu na niego . A dlaczego powinno to być zrobione ? Gdyż kiedyś jeździłem jak idiota , codziennie po drodze śmierci , Rotterdam (po prostu jak idiota) ale okres w którym 2 razy 3 miesiące byłem zbanowany dały mi do myślenia i ograniczyłem jazdę po tych drogach i jeździłem ostrożnie 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odrzucam.

5 banów jest wystarczające aby się nauczyć po swoich błędach. Można już zrozumieć po pierwszym banie że regulamin jest dla każdego i trzeba się stosować według niego. Wystarczy unikać Landówki a szanse o bana są małe. Regulamin zostanie taki jaki jest, a przynajmniej nic się nie zmieni w tym zakresie. 

Q9n6SSI.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Kap. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.