Jump to content
  • 0

Přívěsy Double BDouble HCT


BlackKinghCechZ

Question

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Dobrý den @Dominik (iFlufy) přesně tak to udělám koupím si náves Double a vezmu si ho jen problém je že mám zakázky jen ve Skandinavii a ve finsku a kupa lidí řiká že to ma po celé mapě a také vidím jak to lidi vozí všudě děkuji

 

a ještě jsem se chtěl přesněji zeptat https://ets2.lt/en/mp-new-trailer-double-configurations-and-more/ je toto opravdu povolené ? poslal mi to jeden hrač v Mpčku a viděl jsem jak to měl upravení děkuji 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dobrý den moc jse omlouvám že jsem dlouho nenapsal nebyl jsem u pc 
ale vratím se k tomu koupím si svuj vlastní náves jak B dobule tak nomální double ale ani v jednom ani v HCT nemam zakázky dolu mam je jen v těch dlc kde mají být mužeš mi prosím poradit kde co mam nastavit ? děkuji pěkně 
Postup Koupil jsem si náves svůj vlastní nějak jsem si ho potunil jak to jde v ETS bez modu poté jsem si ho připojil a šel jsem do nabítky nákladu tam kde jsou ty naklady co jsi mužeš naložit ale není tam žádnej mimo DLC Skandinavie a Baltic see děkuji 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.