Jump to content
  • 0

crash.log hatası allah için bilen var mı? (please help me!)

A-Lee

Question

13 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Sayın @TiNERJi

Euro Truck Simulator 2 Discussion bölümünde ve diğer major bölümlerde sadece İngilizce kullanmak zorunludur. Eğer herhangi bir alanda yardıma veya desteğe ihtiyacınız olursa Turkish Discussion Bölümünde bulunan Yardım / Destek bölümünden bir konu açarak kendi anadiliniz ile çok rahat bir şekilde sorularınızı aktarabilirsiniz. Konunuza Turkish Discussion bölümünde bulunan Yardım / Destek bölümüne taşıyorum. Eğer bir sonraki sefere tekrardan yardıma ihtiyacınız olursa Help bölümünü'de kullanabilirsiniz fakat burada sadece İngilizce olarak sorunuzu söyleyebilirsiniz.

// Topic moved to Yardım / Destek section in Turkish Discussion.

• Thanks 2

Y6JLoj.png.1482f0bf87625eca4c05028e655c74c1.png

• 0
16 minutes ago, LOCK-MAN said:

Merhaba @TiNERJi

Euro Truck Simulator dosyalarını steamden doğrulamanızı tavsiye ederim. Steam>Kütüphane>Euro Truck Simulator 2>Özellikler>Yerel dosyalar>Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula.

qa.thumb.JPG.a5b68b117ae33dd79a56c972798082d3.JPG

Sorununuz hala devam ederse geri dönüş yaparsanız yardımcı olmaya çalışırım.

I tired in (denedim)

• 0

Merhaba @TiNERJi

Verilen cevaplar, sorununuzu çözdümü?

Sizden cevap bekliyorum.

Saygılarımla,

XFMaster9666

Support

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 0
20 hours ago, TiNERJi said:

tired in (denedim)

Kardeşim  bu sorunu  Truck mp Support Bölümune bildirebilirsin bu sorunu aynisi bende var  ben ay oldu sorunu  bulunmuş değil  istersen sana  formu atiyim orada bazi kişiler şünü yap bunu yap dedi belki sende düzelir    

• 0
3 hours ago, Serdar-samsun55 said:

Kardeşim  bu sorunu  Truck mp Support Bölümune bildirebilirsin bu sorunu aynisi bende var  ben ay oldu sorunu  bulunmuş değil  istersen sana  formu atiyim orada bazi kişiler şünü yap bunu yap dedi belki sende düzelir    

Eyvallah kardeşim. Lanet şey birdenbire oldu.

• 0

Merhaba,

En son yorumdan sonra geçen uzun zaman içerisinde bir hareketlilik olmadığı için bu konuyu inaktif konulara taşıyorum.
Eğer hala bir sorununuz varsa yukarıdaki açıklamayı okuyabilir veya bir bilet gönderebilirsiniz.
https://truckersmp.com/support

//Kilitlendi ve inaktif konulara taşındı

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

• 0

Merhaba,

Çünkü bu konu 2 gündür aktif değil. Bu konuyu Çözülmemiş Konular'a taşımak zorunda kalacağım.
Hala yardıma ihtiyacınız varsa, yeni bir konu oluşturmaktan çekinmeyin veya bir destek bileti göndererek doğrudan bizimle iletişime geçin: https: //www.truckersmp. Com / support

// Kilitli ve Çözülmemiş Taşındı

• Confused 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.