Jump to content
  • 0

61 ton yük hatası

kaptan3622

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Sevgili kaptan3632

Hatalar bölümünden oyun-içinde bulunan bug lar veya herhangi bir şans eseri bulmuş olduğunuz spesfik problemleri, formata uyarak buradan bize bildirebilirsiniz fakat görünüşe göre sizin almış olduğunuz herhangi bir spesfik hata değildir. Eğer bir konu hakkında sorunuz veya probleminiz varsa Yardım / Destek bölümünden konu açabilirsiniz. Konunuzu Yardım / Destek bölümüne taşıyorum yukarıda saydığım nedenlerden dolayı. İyi forumlar dilerim :=)

// Yardım / Destek bölümüne taşındı.

• Thanks 1

Y6JLoj.png.1482f0bf87625eca4c05028e655c74c1.png

• 0

Merhaba, 1.33.2.3s güncellemesi ile TruckersMP sunucularında sistemsel bir hata oluştu. TruckersMP geliştiricileri bu durumdan haberdar ve sorunu çözmek için çalışıyor. Bu sorun çözülene kadar Lokomotif Vossloh G6, Dozer Crawl-Z35K ağır yük dorselerini oyun içerisinde almayın.

Lokomotif Vossloh G6

latest?cb=20180421100246

Dozer Crawl-Z35K

latest?cb=20170512191705

On 1/1/2019 at 8:05 PM, kaptan3622 said:

yük dlcyi boş yeremi aldım

Hayır, Ağır Kargo Paketinde ki  Lokomotif ve Dozer ağır yüklerini şuanlık kullanamıyorsun. İleride bu sorun çözüldüğünde kullanabileceksin.

• Like 1

steam-512.png Steam Profile | blogger-2.png ETS2 and ATS Mods blog for TruckersMP

Languages: turkey.png Turkish and English usa.png

Veteran Driver VI

1275462519_role_VeteranVI(1).png.e3386be

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Volvo 750HP | Scania 750HP

• 0

Merhaba @kaptan3622,

Öncelikle hayırlı akşamlar dilerim. Sormuş olduğunuz problem oyunculardan veya DLC'den kaynaklı bir sorun değildir. TruckersMP tarafından yaşanılan bir sorundur. Umarım en yakın zamanda TruckersMP yetkilileri müdahale edeceklerdir. O süre zarfında sabırla beklemekten başka çareniz yoktur. İyi hafta sonları dilerim. :)

Saygılarımla

• Like 1

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Selamlar,

Sorunuza ilişkin gerekli cevaplar verildi, hala yardıma ihtiyacınız var mı? Lütfen bize bildirin!

Sizden cevap bekliyorum!

Saygılarımla,

AdaBey

TruckersMP Support

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Selamlar,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Saygılarımla,
AdaBey

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Unsolved Topics & Çözülemeyen Konular

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.