Jump to content
  • 0

UNRELİABLE CONNECTİON VE ALT+TAB YAPIP TEKRAR OYUNUN AÇILMASI

PaieLCitra

Question

Arkadaşlar bundan 2 - 3 ay önce hiçbir sıkıntı olmadan scandinavia dlc ile mp'de sorun yaşamıyordum. Fakat bu ay 3 arkadaşım ets almış ve beraber oyun oynayalım diye girdik ama ben durmadan her serverde unreliable connection diye bir hata alıyorum server ile ilgili bir sorun olduğunu belirtmişsiniz. Ancak sadece mp de değil single girdiğim zaman da alt + tab atıp tekrar oyun açılıyor fakat bir daha yüklüyor oyunu bu sorunu yaşayıp sorunu çözen varsa yardımcı olabilirmi çok sinirim bozuldu.

tess.png.66f450b6f70287f53f1f0737a47dcd30.png

Lover of Truck and Car Simulators

YOUTUBE - TWITCH - TWITTER

Since 2013

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba, 

Size ancak oyunu alta alma ile ilgili destek sağlayabilirim.

Oyunu Alt'a almaması için ilk olarak bilgisayarınızda bulunan Steam uygulamasına girip kütüphane sekmesinden  Euro Truck Simulator 2 'ye sağ tıklayıp özellikler diyoruz. yeni sekmede  işaretli olan SteamVr aktif iken masaüstü oyun sinemasını kullan ' yazısında bulunan tiki kaldırıyoruz. Kaydet diyip Steam'den çıkabilirsiniz.

• Like 1

Pleasant regards

Kamer

Veteran Driver II

dcba905cdac6291ae8932f4fba24668b.png

role_veteran-ii1.png.ec521170e6dbabfa52c

You can communicate with me (:

• 0

@dgkn08 Dostum unreliable connection hatası internetimle ilgili olduğunu düşünmüyoruö çünkü speedtest yaptığımda 20 ping gösteriyor farklı oyunlarda denedim hiçbirinde bağlantı kopması yaşamıyorum başka bir sebebi olabilir mi yoksa dedikleri gibi serverler ile alakalı bir durummu ?

Since 2013

• 0
On 1/1/2019 at 9:38 PM, Kamer said:

Merhaba, 

Size ancak oyunu alta alma ile ilgili destek sağlayabilirim.

Oyunu Alt'a almaması için ilk olarak bilgisayarınızda bulunan Steam uygulamasına girip kütüphane sekmesinden  Euro Truck Simulator 2 'ye sağ tıklayıp özellikler diyoruz. yeni sekmede  işaretli olan SteamVr aktif iken masaüstü oyun sinemasını kullan ' yazısında bulunan tiki kaldırıyoruz. Kaydet diyip Steam'den çıkabilirsiniz.

Sağol Teşekkür Ederim Alt + tab sorunu çözüldü sadece unreliable hatası kaldı.

Since 2013

• 0
11 minutes ago, PaieLCitra said:

@dgkn08 Dostum unreliable connection hatası internetimle ilgili olduğunu düşünmüyoruö çünkü speedtest yaptığımda 20 ping gösteriyor farklı oyunlarda denedim hiçbirinde bağlantı kopması yaşamıyorum başka bir sebebi olabilir mi yoksa dedikleri gibi serverler ile alakalı bir durummu ?

@PaieLCitra bildiğim kadarıyla laglı oyuncuları kickliyor. çünkü laglı oyuncular oyunda sorun çıkartıyor. Ayrıca speeadtest hız testi yaptığın sunucuyla tmp de girdiğin sunucu farklı yerlerde olduğundan dolayı ping değişiklik gösteriyor. Ama yinede en doğru bildiği support takımı verecektir. sorunun lagla ilgili olmadığını düşünüyorsan ticket açmanı öneririm.

Saygılarımla,

dgkn08

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Saygılarımla,
AdaBey

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Inactive Topics & İnaktif Konular

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhaba,

Çünkü bu konu 2 gündür aktif değil. Bu konuyu Çözülmemiş Konular'a taşımak zorunda kalacağım.
Hala yardıma ihtiyacınız varsa, yeni bir konu oluşturmaktan çekinmeyin veya bir destek bileti göndererek doğrudan bizimle iletişime geçin: https: //www.truckersmp. Com / support

// Kilitli ve Çözülmemiş Taşındı

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.