Jump to content
  • 0

ön demire led koymak ban sebebi mi

Berkant_DOGAN

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Sayın @skull_crusher113

Euro Truck Simulator 2 Discussion bölümünde ve diğer major bölümlerde sadece İngilizce kullanmak zorunludur. Eğer herhangi bir alanda yardıma veya desteğe ihtiyacınız olursa Turkish Discussion Bölümünde bulunan Yardım / Destek bölümünden bir konu açarak kendi anadiliniz ile çok rahat bir şekilde sorularınızı aktarabilirsiniz. Konunuza Turkish Discussion bölümünde bulunan Yardım / Destek bölümüne taşıyorum. Eğer bir sonraki sefere tekrardan yardıma ihtiyacınız olursa Help bölümünü'de kullanabilirsiniz fakat burada sadece İngilizce olarak sorunuzu söyleyebilirsiniz.

// Topic moved to Yardım / Destek section in Turkish Discussion.

Y6JLoj.png.1482f0bf87625eca4c05028e655c74c1.png

• 0

Merhaba, Ledleri üst üste takmadığınız sürece yasak değil.

✔ İZİN VERİLİR
❌ İZİN VERİLMEZ

Aşağıda sana bir kaç örnek sunacağım. Bu örnekler ile aklındaki soru işaretlerini kaldırırsın :)

İzin verilen parçalar:

9a9Ngr.jpg

pbmn0q.jpg

alyYLB.jpg

8aD7ar.jpg

İZİN VERİLMEYEN PARÇALAR

BaRzrD.jpg

V9v1QV.jpg

gr46qb.jpg

• Upvote 1

steam-512.png Steam Profile | blogger-2.png ETS2 and ATS Mods blog for TruckersMP

Languages: turkey.png Turkish and English usa.png

Veteran Driver VI

1275462519_role_VeteranVI(1).png.e3386be

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Volvo 750HP | Scania 750HP

• 0
1 hour ago, AhmetSari said:

Merhaba @mexiumut;

Bu paylaştığın fotoğraflar doğrumu ?

Çünkü bu fotoğrafların benzerlerini kayıt dosyamda uyguladım ve sınırsız ban yedim.

Evet doğru fotoğraflar TruckersMP.com üzerinde sabitlenmış konu(Kayıt dosyası düzenleme kurallarına uyuyor muyum?)üzerinden alınmıştır.

Aşağıdaki konuya çekicinizin fotoğrafını gönderin. Çekicinizde kaldırılması gereken parçaları yetkili personel üyesi size söyleyecek.

steam-512.png Steam Profile | blogger-2.png ETS2 and ATS Mods blog for TruckersMP

Languages: turkey.png Turkish and English usa.png

Veteran Driver VI

1275462519_role_VeteranVI(1).png.e3386be

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Volvo 750HP | Scania 750HP

• 0

Merhaba,

Sorunuza yönelik uygun cevap @mexiumut tarafından verilmiştir. Hala yardıma ihtiyacınız var mı? 

Haricinde sormak istediğiniz başka bir şey var mı? Lütfen bize bildirin!

Saygılarımla,

AdaBey

TruckersMP Support

Support of the Year 2018

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Saygılarımla,
AdaBey

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Inactive Topics & İnaktif Konular

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhaba,

Çünkü bu konu 2 gündür aktif değil. Bu konuyu Çözülmemiş Konular'a taşımak zorunda kalacağım.
Hala yardıma ihtiyacınız varsa, yeni bir konu oluşturmaktan çekinmeyin veya bir destek bileti göndererek doğrudan bizimle iletişime geçin: https: //www.truckersmp. Com / support

// Kilitli ve Çözülmemiş Taşındı

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.