Jump to content
  • 0

Çakar modu

-btW

Question

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0
  • Translation Manager

Merhaba,

Yetkililer dışında çakar takmak yasaktır. Taktığı anda sistem otomatik olarak kickler.

Eğer takıyorsa bu hack yaptığı anlamına gelir.

Eğer elinde hack ile ilgili kanıt var ise reportlayabilirsin.

Edit: kullanıyorsan, sen de ceza alırsın. 

Diğer konuda ise, art niyet ile reportlamadığın sürece birisini doğru yanlış reportladığın için ceza almazsın.

Art niyetten kasıt ise:

1) Daha önce reportlayarak ceza aldırdığın üyeyi, tekrar aynı kanıt ile ikinci bir ceza aldırmaya çalışırsan,

2) Oynanmış bir kanıt ortaya sunarsan, (zaman kaybı olmasın diye video kırpmaları dahil değil)

3) Kanıt olarak sunulan videoda sen de cezalık bir eylemde bulunuyorsan.

bu üç durum haricinde ceza almazsın. (varsa arkadaşlar ekleyebilir)

daha fazla bilgi için:

iyi oyunlar dilerim.

• 0

Sevgili @EmirhanN

Hatalar bölümünden oyun-içinde bulunan bug'lar veya herhangi bir şans eseri bulmuş olduğunuz spesfik problemleri, formata uyarak buradan bize bildirebilirsiniz fakat görünüşe göre sizin almış olduğunuz herhangi bir spesfik hata değildir. Eğer bir konu hakkında sorunuz veya probleminiz varsa Yardım / Destek bölümünden konu açabilirsiniz. Konunuzu Yardım / Destek bölümüne taşıyorum yukarıda saydığım nedenlerden dolayı. İyi forumlar dilerim :=)

// Yardım / Destek bölümüne taşındı.

Y6JLoj.png.1482f0bf87625eca4c05028e655c74c1.png

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Saygılarımla,
AdaBey

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Inactive Topics & İnaktif Konular

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhaba,

Çünkü bu konu 2 gündür aktif değil. Bu konuyu Çözülmemiş Konular'a taşımak zorunda kalacağım.
Hala yardıma ihtiyacınız varsa, yeni bir konu oluşturmaktan çekinmeyin veya bir destek bileti göndererek doğrudan bizimle iletişime geçin: https: //www.truckersmp. Com / support

// Kilitli ve Çözülmemiş Taşındı

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.