Jump to content
  • 0

Oyuna Bağlanamıyorum

BeratKSC

Question

Merhaba bir servere girdigimde dolu veya boş ''position in queue '' diye üste yazı çıkıyor bende kimse gözükmüyor saga çekip sürenin bitmesini bekliyorum bitiyor ghost moda alıyor sonra oyuncular gözüküyor bende gidiyorum sonra yeniden sol üste o hatayı alıyorum yine kimse gözükmüyor ben önceden bu hata yüzünden kalıcı ban yedim ve yeniden aldım bende kimse gözükmemesine rağmen diğer oyuncuların içinden geçiyormusum ben bu hatayı nasıl çözücem online oynuyamıyorum online girmeye korkuyorum yine ban yiyecem diye 

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

//moved to Turkish Help Section & Yardım / Destek

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhaba @BeratKSC,

Oyunun sohbet ekranına dikkatli bakmanı öneririm tüm hatalar orada gözüküyor.  Oyun içindeyken internet bağlantın kesilir ise alt tarafta internetinin kesildiğinin ve tekrar bağlanmaya çalışıldığını gösteren bir yazı görürsün. İnternete bağlanınca da sol üst köşede "position in queue" yazısı gözükür. Önerim oyundaki tüm araçlar yüklenmeden aracını sürmemendir. 

İyi Oyunlar!

Saygılarımla,

dgkn08

• 0
22 hours ago, Kamer said:

Merhaba, 

Oyun sohbetinde herhangi bir hata yazısı beliriyor mu?

Baglanamadıgına dair hatalar bunlar beni ghost moda alıyor ve bir süre ghost modda diger oynucuları görüyorum biraz gidiyorum ghost moddan çıksın bağlanim diye sonra yeniden o hata çıkıyor resimdeki gibi

20181231162831_1.jpg

• 0
5 hours ago, BeratKSC said:

Baglanamadıgına dair hatalar bunlar beni ghost moda alıyor ve bir süre ghost modda diger oynucuları görüyorum biraz gidiyorum ghost moddan çıksın bağlanim diye sonra yeniden o hata çıkıyor resimdeki gibi

20181231162831_1.jpg

Tekrardan merhaba,

Halen bu sorun devam ediyor mu? Tahminimce server dolu olduğundan bu sorunu yasıyor olabilirsiniz.

Pleasant regards

Kamer

Veteran Driver II

dcba905cdac6291ae8932f4fba24668b.png

role_veteran-ii1.png.ec521170e6dbabfa52c

You can communicate with me (:

• 0
12 hours ago, BeratKSC said:

20181231162831_1.jpg

Merhaba @BeratKSC 
Burada paylaştığınız fotoğrafa göre İnternet bağlantınız zaman zaman kestintiye uğruyor, "Connection with server has been broken" hatası tamamen internet bağlantınızla alakalı bir hatadır.
 Çözüm olarak;
Eğer oyuna giriş yaptığınızda arka planda indirme yapan herhangi bir uygulama (Steam, Google chrome Vb.) varsa kapatmalısınız çünkü internet sağlayıcınız iki indirmeyi (oyun içi indirme ve oyun dışı indirme) bir arada yapamayabilir.
Eğer internet bağlantınız Wifi yoluyla sağlanıyorsa ethernet (Kablolu bağlantı) bağlantısı kullanmanızı tavsiye ediyorum. Unutmayın ki kablosuz bağlantı kablolu bağlantıya göre her zaman zayıftır. 
Umarım sorununuz çözülmüştür. Geri dönüşünüzü bekliyorum.

Saygılarımla;
-EmirhanN

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Saygılarımla,
AdaBey

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Inactive Topics & İnaktif Konular

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhaba,

Çünkü bu konu 2 gündür aktif değil. Bu konuyu Çözülmemiş Konular'a taşımak zorunda kalacağım.
Hala yardıma ihtiyacınız varsa, yeni bir konu oluşturmaktan çekinmeyin veya bir destek bileti göndererek doğrudan bizimle iletişime geçin: https: //www.truckersmp. Com / support

// Kilitli ve Çözülmemiş Taşındı

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.