Jump to content
  • 0
Emre_C

TruckersMP Güncelleştirme Hatası

Question

TruckersMP' yi açtığımda hata alıyorum ve güncelleye bastığımda webclient hatası alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

When I open TruckersMP I get an error and I get a webclient error when I update. Can you help me?

Screenshot_2.png

12 answers to this question

Recommended Posts

• 0

1) Klavyenizdeki Windows Tuşu + R (Windows + R) tuşlarına basın
2) "% programdata%" girin ve Enter tuşuna basın (tırnak işaretleri olmadan)
3) "TruckersMP" klasörünü bulun ve o klasörü silin.
4) C: \ Program Files \ 'a gidin ve "TruckersMP Launcher" adlı klasörü silin.
5) Web sitesine gidin ve Launcher'ı yönetici ayrıcalıklarıyla yeniden indirin ve yükleyin https://truckersmp.com/download/
6) Yönetici ayrıcalıklarıyla Launcher'ı açın ve "Mevcut Güncellemeleri Yükleyin" 

• 0
20 minutes ago, [Mega Trans] CrystaL said:

1) Klavyenizdeki Windows Tuşu + R (Windows + R) tuşlarına basın
2) "% programdata%" girin ve Enter tuşuna basın (tırnak işaretleri olmadan)
3) "TruckersMP" klasörünü bulun ve o klasörü silin.
4) C: \ Program Files \ 'a gidin ve "TruckersMP Launcher" adlı klasörü silin.
5) Web sitesine gidin ve Launcher'ı yönetici ayrıcalıklarıyla yeniden indirin ve yükleyin https://truckersmp.com/download/
6) Yönetici ayrıcalıklarıyla Launcher'ı açın ve "Mevcut Güncellemeleri Yükleyin" 

olmuyor,orayı sildikten sonra system'den şeyleri yükledi fakat güncellemeye gelince yeniden aynı hatayı veriyor.

• 0
9 minutes ago, Miralay_Cevdet said:

olmuyor,orayı sildikten sonra system'den şeyleri yükledi fakat güncellemeye gelince yeniden aynı hatayı veriyor.

Aynen hala aynı hatayı veriyor.

Anlamadığım şuan serverda 9k insan var bir biz mi giremiyoruz vatandaş :(

• 0

Mobil internetten girip güncelledikten sonra tekrar normal internete bağlandım ve oyun açıldı. Fakat launher beyaz görünüyo fotograflar yok onu çözemedim.

• 0

Merhaba @Emre_C;

Fotoğraf bendede gözükmüyor. Launcher'deki kullanılan fotoğraf linki türkiyede kullanılamıyor.

Güncellemelerde birdaha sıkıntı çıkarsa Hotspot Shield programını indirerek güncellemeyi yapabiirsin.

İyi Oyunlar

Saygılarımla @AhmetSari.

• 0

Mobil internete bağlandığımda bir sıkıntı olmuyo. Ama normal ev internetine ağlandığımda bu sorun oluyo. Çözemedim hala. 

• 0

Benim anlamadığım çoğu kişide sorun olmasına rağmen neden hata için güncelleme yapmıyorlar. Sonuçta benim internetimde hiçbir sorun yok. Programın internetle olan ilişkisinde bi sorun var ve ben sırf bu yüzden vpn kullanmak zorunda değilim. 

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Saygılarımla,
CreatorInDeep

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Unsolved Topics & Çözülemeyen Konular

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...