Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

KIŞ MODU RAR HATASI

HATALIYSAM  ARA

Question

Arkadaşlar merhaba . Trucker mp sitesinden kış modunu ındırıyorum fakat ındırme yarı olmadan kendı kendıne bıtıyor . sonra dosyaları atayım derken wınrar bozuk dosya uyarısı alıyorum . ne demek oldugunu arastırdım nedenı dosyanın eksık ınmesı yanı tam ındırılmemesı . Yaklasık 981 mb olan bu dosya neden tam ındırılmıyor ? nasıl tam ındırebılırım ? yardımlarınızı beklıyorum , iyi forumlar 

18 answers to this question

Recommended Posts

• 0

//moved to Turkish Help Section & Yardım / Destek

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Modemini filan vs. bir kapatıp aç. İndirdiniz dosya RAR uzantılı değil ve .scs uzantılıdır. İndirdiğiniz dosyayı direk Belgelerim>ETS2MP>mod (mod dosyası yoksa kendin bir dosya oluştur) ve o klasörün içine indirdiğin dosyayı at. bunların dışında ekstra bir şey yapmana gerek yok. 

Orjinal linkten indirmeni tavsiye ederim. 
https://sharemods.com/2e4hxhspy8qc/frosty_7_0.scs.html

• 0
44 minutes ago, [VIVA] F.Maynard said:

hayır bu linklerden indiriyorum

• 0

Merhaba, İndirme işlemini Internet Download Manager aracılığıyla indirmeyi deneyin. İndirme işlemi sırasında arkaplanda internet erişimine engel olacak yazılım ve programları kapatın(Steam,Origin,Adobe Güncelleyici,Google-Firefox Güncellemeleri vb.)

Aşağıdaki bağlantı adresleri Kış Eklentisini indirebileceğiniz orijinal bağlantılardır.

https://grimesmods.wordpress.com/2017/05/18/frosty-winter-weather-mod/

steam-512.png Steam Profile | blogger-2.png ETS2 and ATS Mods blog for TruckersMP

Languages: turkey.png Turkish and English usa.png

Veteran Driver VI

1275462519_role_VeteranVI(1).png.e3386be

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Volvo 750HP | Scania 750HP

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Saygılarımla,
AdaBey

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Inactive Topics & İnaktif Konular

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhaba,

Çünkü bu konu 2 gündür aktif değil. Bu konuyu Çözülmemiş Konular'a taşımak zorunda kalacağım.
Hala yardıma ihtiyacınız varsa, yeni bir konu oluşturmaktan çekinmeyin veya bir destek bileti göndererek doğrudan bizimle iletişime geçin: https: //www.truckersmp. Com / support

// Kilitli ve Çözülmemiş Taşındı

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.