Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Modyfikacja zimowa MP


Tetejcho

Question

Czytałem inne wpisy, ale żaden nie był mi pomocny. Chodzi o zimową modyfikację na MP. Na singlu, wszystko działa prawidłowo, jednak na multi niestety nie. Usuwałem i instalowałem folder z modyfikacjami na nowo (nazwy pobranych plików, są oczywiście bez zmian). Gdy wchodzę na multi w modyfikacje, nic się się wyświetla. Wystarczy nawet sam śnieg, byle był klimat. https://ibb.co/7t5VxSK

Scania 

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witam

Aby mieć zimowy krajobraz także na MP należy skopiować pliki Winter Moda do Dokumenty/ETS2MP/mod

Jeśli w ETS2MP nie masz folderu mod to go utwórz i tam skopiuj pliki Winter Moda. 

Jak to uczynisz będziesz miał zimę na MP (nie musisz nic robić w menadżerze modów, tylko po prostu wejdź na MP)

TruckersMP Tutorial: Installing the Winter Mod

 

Aby mieć zimę wystarczy plik: frosty_7_0.scs 

heavy oraz physics - to są tylko dodatki i jeśli uznasz, że ciężka zima lub fizyka (lub jedno i drugie) ci nie odpowiada po prostu przenieś je w inne miejsce aby nie znajdowały

się w Dokumenty/ETS2MP/mod

Gdy zmienisz zdanie zawsze możesz je skopiować tam ponownie i automatycznie po ponownym wejściu do gry pojawią się na MP)

 

 

 

 

 

 

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.