Jump to content
  • 0

1.33 Hattaları

Guest

Question

Şimdi Ets2Mp de Yolda giderken kendiliğinden simge durumuna küçültüp masaüstüne atıyor sonra hemen oyuna atıyor ve world of trucks fotolarını gösterdiği yükleme ekranı gelip oyuna devam ediyor 1 kaç dk sonra  Game crash   Hatası veriyor  Ben Bu Sorunu Bir Türlü Çözemedim Lütfen Yardim Ya ben bu oyunu sil yeniden yükle diyolar ama sildim yeniden yükledim olmadi formatimda sıkıntı yok SORUNU NASIL CÖZEBİLİRİZ

Video Linki :  

Video Linki : 

Recommended Posts

• 0

Sevgili Serdar-samsun55,

Hatalar bölümünden oyun-içinde bulunan bug'lar veya herhangi bir şans eseri bulmuş olduğunuz spesfik problemleri, formata uyarak buradan bize bildirebilirsiniz fakat görünüşe göre sizin almış olduğunuz herhangi bir spesfik hata değildir. Eğer bir konu hakkında sorunuz veya probleminiz varsa Yardım / Destek bölümünden konu açabilirsiniz. Konunuzu Yardım / Destek bölümüne taşıyorum yukarıda saydığım nedenlerden dolayı. İyi forumlar dilerim :=)

Lütfen bu konuya'da göz atınız: https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/65388-hata-raporlama-formatı/

// Yardım / Destek bölümüne taşındı.

Y6JLoj.png.1482f0bf87625eca4c05028e655c74c1.png

• 0

Merhaba @Serdar-samsun55;

1. soruna istinaden : Kullandığın internet servis sağlayıcısı nedir acaba öğrenebilir miyim ? Eğer D-smart kullanıyor isen bunun bir çözümü yok.

2. soruna istinaden : Oyunun dosya bütünlüğünü sağlamanı ve kullandığın save dosyasını yenilemeni öneririm. Ayrıca bu konuyu da inceleyebilirsin.

Saygılarımla.

Aykut.

• 0

Bakin Arkadaşlar Ben bu oyunu 5 kere sildim yeniden yükledim  ondan sonra  yeni save buldum  temiz  bir şekilde yükledim ama  sorun devam ediyor Trcuk MP Sayfasinda  Support bölümünede  bildirmiştim ama bakan olmadı  ben şünü farketim  bu benlik bir sıkıntı değil bençe  nedenmi bakin ben oyuna girdiğim anda consolu açiyorum  ve  oradaki kodlar  hatta hatta diye ekleniyor   ondan sonra oyun  bu yükleme  ekranina  gelmeye başliyor   sonra tabi craşh veriyor bakin size ben bu  game.log dosyasını atiyorum  burada hep hata hata diye gidiyor bu benden kaynaklan bir durum değil oyuna eklenen  modlardan kaynaklaniyor                                                                                              game.log dosyası  http://dosya.co/w4ymqasw4d5u/game.log.zip.html

• 0

ya bu tamamen Trcuk Mp Kaynaklı  Şüan Benim Lojistikdeki Bazi Arkadaşlardada Aynı Durumda  Bu Truck mp Bir Mod Getirdi Oyuna Şimdi Biz Çekiyoruz Sıkıntıyı

• 0
10 minutes ago, Serdar-samsun55 said:

ya bu tamamen Trcuk Mp Kaynaklı  Şüan Benim Lojistikdeki Bazi Arkadaşlardada Aynı Durumda  Bu Truck mp Bir Mod Getirdi Oyuna Şimdi Biz Çekiyoruz Sıkıntıyı

Winter mod yükledikden sonramı almaya başladın bu sorunu yoksa yüklemediğin halde mi bu sorun devam etmekte. Log kayıtlarında oyun dosyaları açmaya çalışıyor fakat dosyalara erişim izni alamıyorum veya dosyayı bulamıyor. Ben steamden dosya bütünlüğünü sağlamalısın. yada oyuna girerken gönderdiğim konudaki gibi config.cfg dosyasını silip öyle girmeni tavsiye ederim.

• 0

yok kar modu olmadan önçede vardi bu 1.32 geldikten sonra olmaya başladi şimdi ben zaten  save yeni yukledim bu savede hata olaçağini zanletmiyorum  doğruma yaptım onları hepsını bılıyorum zaten ben bu konu ile ilgili Daha Önçeleri Kayıt Açmiştim orada Bir koda Deyişlik Yaptim Düzelmişti Ama Şimdi Hiç Bir Şekilde   olmuyor olmuyor 

İşte Eski Form: 

• 0
4 hours ago, AhmetSari said:

Aykut'unda dediği gibi oyun dosyaları izin alamıyor yada dosyalara erişemiyor.

Çözümünü detaylı bilmiyorum ama temiz bi format kesinlikle çözecektir. 1-2 gün daha bekleyin.

Çözümü bulunmassa format atmanı tavsiye ederim.

Peki  sizden son riçam  ben bu oyunlar için win 7 mi  atiyim win 10 mu  sizçe hangisini atiyim  oyun bakimindan daha iyi olmasi için ama bakin yani kesin bilgi demi bu çünku ben şüan bu bilgisayarda win 10 kulaniyorum ve bu  formata  bu hatalar oluştuğun  oyunu sil  ekran kartı  driverlarini  yani tüm bilgisayarda olan kurulu olan  driverlari sildim üsttelik oyunuda sildim  yani  format atmiş gibi oldum  ama olmadi yani yine ayni hatta ile karşilaştim  bu format kesin cözümse ataçam  ama bana kesin çözum olmasi gerek çünkü internet hizim düşük  şimdi ben bu bilgisayara nasil format atıyım kı  format atarim atmasina ama o kadar şeyleri indirmek mesele ama eğer kesin çözüm bu ise yaparim 

• 0

Merhaba,

Sorunuza dair birçok uygun cevap verildi. Verilen cevaplar sorununuzu gidermeye yardımcı oldu mu? Lütfen bize bildirin.

Saygılarımla,

AdaBey

TruckersMP Support

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Daha henüz  Format Atmadim Ama  Bu yazılanlar Sorunu Düzelteçek Bir çözum Oldugundan Emin Değilim  @AdaBey bir yetkili inçelese sorunu  yada siz bir baksaniz Trcuk Mp support bölumündede  Bildirdim  bir sizde  baksaniz 

• 0

Sorun ayni şekilde devam etmektedir bu sorunu truck mp support bölümunden yetkiler ile sonuç almaya calişiyorum  bu form kapanirsa kapansin  sorun cözmüş değil

• 0

Evet Format Atık Ve sorun Harika Düzeldi Ya bu Oyun Bu gidişte Cok Oyuncu Kaybetçek Bu oyunun Ne dx9 Ne open gl si Çalişiyor, bir  Günçele Bu kadar mi Hata Getir Hep benim Pc suçlu Hep Format Suclu Alin Atık Ve Ne Oldu Aynı

Lütfen Cözüm Bulun Şü Hataya

• 0

Bu Hatanin  Sistemle ilgisi yok  

İntel İ5 3.20 ghz  ekran kartı 2 gb  ram 4 gb bu sistem nasil  ets2 kaldirmaz ben  ben şüan en düsük ayarlara aliyorum oyunu  hata veriyor  eğer sistemden olsa o zaman düşük ayarda hata vermezki demi  bunu anlayin artik sistemle ilgisi yok  oyun herşeyi düsük ayarda ve oyun hata veriyor sisteme  atmayin suçu  

Bu hata yaşiyan diyer oyuncularda sistem deyiştirsin o zaman  ohh  dimi

• 0

Sorun devam ediyor cözüm bulan bana ulaşin lütfen artik bir yetkili gorsun şü yazilari yeter be  ya bune  dalgami geçiliyor burada 15 araliktan beri bekliyorum be  allah icin yardim ben bu oyunu seviyorum ve bir lojistik sahibiyim  ama oyunum hata veriyor tüm imkanlari kulandim ama hiç bir yetkili cevap vermiyor yaziklar olsun

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Saygılarımla,
CreatorInDeep

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Inactive Topics & İnaktif Konular

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza yapılan geri bildirim neticesi ile konu tekrardan Turkish Help Section Yardım / Desteğe taşınmıştır.

Saygılarımla,

AdaBey

TruckersMP Support

//unlocked and re-moved to Turkish Help Section Yardım / Destek due to user request

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Saygılarımla,
CreatorInDeep

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Inactive Topics & İnaktif Konular

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.