Jump to content

ATLANTİS LOJİSTİK YENİ DOSTLARINI ARIYOR..

Guest

Recommended Posts

logobawah.png.42a005492ca948957f01bb65c3353bca.png

Merhaba arkadaşlar

Lojistiğimiz 9 MAyıs 2018'de Aykut Nişancı öncülmesinde kurulmustur. Başta kamyon simulasyon oyunları Euro Kamyon Simülatörü 2. ve bir çok oyunda ekiplerimiz var.Hadi Sende Geç Kalmadan Yerini Al ..

Vizyonumuz

Atlantis Lojistik olarak farkındalığınızın farkındalığınızın farkındayız. hedefimiz; içinde yer aldığımız Sanal ve Oyun Dünyasında kalitemizle ön plana çıkarak en iyi olabilmek, ülkemiz için en yüksek düzeyde çalışan çalışan kurban.

Misyonumuz

1 seneyi aşan süredir ülkemizde ve dünya Genelinde edindiklerimizi Sanal Dünya'da ilk kez oluşturduğumuzu kurbanızda sağlam bir yapı kurdu, merkezlerimize bağlı, bağlı merkezde bağlı, aynı zamanda yeni merkezde ve daha ileride .

Geleneklere Bağlılık Ve Yeniliklere Açıklık

1 seneyi aşan süredir bu sağlam çatı altında yerleşik yenilikle birleştirilir. Köklü ve kalıcı değerlerimizden oluşan temel üzerine, çağdaş ve ilerici yaklaşımları özenle yerleştirerek yaratırız geleceğimizi. Sürekli öğrenen ve giden yapımızla Üyelerimize, Kardeş Lojistiklerimize ve Çevremize hazırlığımızı yapıyoruz.

Eşitlik, Adalet, Vefa

En küçük başarımız safra, bir tek insanın eseri olamayacak kadar büyüktür. İnsanların büyük işleri ancak bazı kişilerin güvencesine dayanarak başarabildikleri yerlerde bazı durumlarda hareketle, yöneticilerimiz ve Topluluğumuz varlığımızdaki tüm üyelerimiz, bir aile olarak orada kenetlenmişlerdir. Atlantis Lojistik Ailesinin tüm fertleri, yapı taşı sevgi - saygı - özveri olan güçlü bir ekip ruhuna sahiptirler.

Toplumsal Fayda

Toplumun bir parçası olduğumuzun farkındalığıyla, Atlantis Lojistik olarak hedefleri ile ülke ve toplum çıkarlarının uyum içinde olduğunu gösteriyor. Sürdürülebilir bir gelecek planlama için, sosyal ve toplumsal görev bilinci içinde üzerine düşmek için gerekli olanları araştırıyor ve burada en iyi şekilde orada yapacağız.

Çevreye Saygı

Atlantis Lojistik olarak kültürümüzün en temel ilkelerinden biri; tüm Aktif olarak süreçimizde Saygı Ve Sevginin korunmasının ve düzeneğin fayda olması bekleniyor, gelecekteki kuşakların Sanal Oyun kalitesinin artırılması için birincil önceliklerimizin bilinciyle hareket etmesini.

Alıntı

• ● ۞ Kurallarımız ۞ ● • ٠

• 1- +15 Yaş ve üzeri ortamda ATLANTİS LOJİSTİK ailesine katlanabilir.
  • 2- İletişim için Whatsapp ve Discord kullanmak önemle rica olunur.
  • 3- En son temizleme lojistiği ve neden ayrıldığını belirtmeniz gerektiğini.
  • 4- Steam ve Truckermp'de Fotoğraf ve İsim bizim vermiş olduğumuz örnekdeki gibi olması rica olunur.
  • 5- Şirket içersinde Yetkili Toplantısı, Genel Kurul ve Resmi konvoylara yönelik mecburidir. (BOŞ MAZERET KABUL EDİLMEYECEKTİR.)
  • 6- Steam, Truckermp ve discord takma isim kullanmak istiyor.
  • 7- Steam'de online ve oyun oynanabilecek Discord'da olmak istiyor.
  • 8- Whatsapp güncel ve düzenli olarak takip etmek istiyorsanız ve whatsapp resim videosunu bekliyor.
  • 9- ATLANTİS LOJİSTİK sunucusunun başka bir Ts3 sunucusuna veya Discord'a bilgi verilmeden gidilmesi KESİNLİKLE YASAKTIR.
  • 10- Oynanılan oyunun Discord içerisinde oyunun kendi odası veya sunucusu burada bulunulmaktadır.
  • 11- Sohbet ederken, Sohbet ederken bulunmaları gerektiğini.
  • 12- Yönetim ekibinden sizlere verilen talimatlara uyunuz.
  • 13- Yeni üyeler lojistik yetkililerini Steam'den arkadaş olarak ekleyerek yapması lazım.
  • 14- ETS2 kod veya hile kullanmak KESİNLİKLE YASAKTIR.
  • 15- Tüm Üyelerin sosyal medyada bulunduğu hesaplarımızı takip etmekle yükümlü olup, gereği icap etme durumunda sosyal medya hesaplarımızda yardımcı olmaları
  • 16- HİÇ BİR ŞEKİLDE REKLAM VEYA NAKLİYAT YAPMAK YASAKTIR. BÜTÜN HERKES BU KURALLARA UYMAKSI GEREKMEKTEDİR. KENDİNDEN YAŞCA BÜYÜK OLAN KİŞİLERE SAYGI GÖSTERMENİZ VE EKİBİMİZDE HİÇ BİR ŞEKİLDE KÜFÜR ETMEMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

YÖNETİM KURULU DAİRE BAŞKANI

Yönetim Kurulu:

[ATLANTİS] AYKUT (27) (Kurucu)

[ATLANTİS] KAAN (18) (Kurucu Yardımcısı)

İLETİŞİM ADRESİMİZ:

Görüntüler?  q = tbn: ANd9GcS3Ka3VN44xtCHldHSK2R9

FACEBOOK İÇİN TIKLAYINIZ ..:
. Instagram İÇİN TIKLAYINIZ
YOUTUBE SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ.
ALIM FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

Alım formunu doldurmadanda en kısa zamanda yetkililerimiz sizinle aranıyor

Videolarımız Devamı Youtube Kanalında :)

Görseller

JZ2pDQ.png

oX7ANX.jpg

DYJlW3.jpg

7avodl.jpg 

2002725957_EuroTruckSim2-07-08-201820-40-55-362.thumb.jpg.b97d24901a2feb950d9d26744c1c9c6b.jpg 4jqnJQ.jpgP16VjQ.jpg

Edited by [ATLANTİS]Aykut
Konu Güncelleme

On 12/27/2018 at 2:15 AM, Sinan Deniz said:

Çelebi Team Ekibi olarak başarılar dileriz..

Teşekkürler sağolun,Bizde Atlantis Lojistik olarak başarılar ve iyi oyunlar dileriz..

On 12/27/2018 at 12:41 PM, Atlas Transport /Morpheus said:

Bu lojistiğe haziran ayında katıldım.6 ayımız beraber geçti aramızdan eklisilen dostlarımız oldu yeni gelenler de oldu ama biz atlantis ailesi olarak benliğimizi hiç yitirmedik.ve yitirmeyeceğiz. Yaşı 14 olan da var 34 olan da... Ama herkes birbirine saygılı birbirini sevip sayıyor. Ben böyle bir lojistikte olduğum için gurur duyuyorum. Hep acılarımızı da sevinçlerimizi de paylaşan bir lojistik olduk olmaya devam edeceğiz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

10 minutes ago, enesylmaz5566 said:

Bu lojistiğe haziran ayında katıldım.6 ayımız beraber geçti aramızdan eklisilen dostlarımız oldu yeni gelenler de oldu ama biz atlantis ailesi olarak benliğimizi hiç yitirmedik.ve yitirmeyeceğiz. Yaşı 14 olan da var 34 olan da... Ama herkes birbirine saygılı birbirini sevip sayıyor. Ben böyle bir lojistikte olduğum için gurur duyuyorum. Hep acılarımızı da sevinçlerimizi de paylaşan bir lojistik olduk olmaya devam edeceğiz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bizde sizlerden gurur duyuyoruz,İyiki varsıniz..

Atlantis ailesine yeni katıldım lakin bir oyun değil sanki bir aile ortamı gibi herkes yeri gelince abi yeri gelince bir baba figürüne bürünebiliyor bu her yerde olmayan bir şey. Herkes birbirine saygı çerçevesinde konuşmasının yanı sıra ne olursa olsun hata yapıp da tekrarlayanlara 3. bir hak verilmiyor ve Atlantis'de kimsenin hakkı yenmiyor. ets2 de kaliteden ziyade sohbet muhabbet bazlı bir oyun sergileniyor ve 1saat geçiyor ve daha 15dk olmuş gibi geliyor. Tüm mükkemmeliyeti ile ETS2'nin ATLANTİS LOJİSTİK Kurucusu Aykut beye ve Yönetim ekibine sonsuz teşekkür ederim. Bize bu değerli vakitleri yaşattığınız için. 

◇Atlantis Lojistik Ailesi Olarak Daima Samimiyet / Saygı / Sevgi Ön Plandadır 

◇Atlantis Lojistik İle Keyifli Konvoylar

◇Atlantis Lojistikte Küfür Yok 

◇KAMYONCULARA TAVSİYEM GELİN 

Just now, baba78 said:

◇Biz Atlantis Lojistik Ailesi Olarak Bize Göre Daima Samimiyet / Saygı / Sevgi Ön Plandadır 

◇Atlantis Lojistik İle Keyifli Konvoylar

◇Atlantis Lojistikte Küfür Yok 

◇KAMYONCULARA TAVSİYEM GELİN 

On 12/27/2018 at 1:10 PM, [ATLANTİS]Aykut said:

Teşekkürler sağolun,Bizde Atlantis Lojistik olarak başarılar ve iyi oyunlar dileriz..

Beyler sizin sayenizde bir arkadaş ortamım oldu ve uzun zamandır hiç olmadığım kadar mutluyum.Yeni katılmama rağmen hepinize çok çabuk ısındım.Sizleri sevdim,sizlerle beraber nice beraber konvoylara.Saygılar..:D

Edited by [ ATLANTİS ] [ Mehmet]
Beyler sizin sayenizde bir arkadaş ortamım oldu ve uzun zamandır hiç olmadığım kadar mutluyum.Yeni katılmama rağmen hepinize çok çabuk ısındım.Sizleri sevdim,sizlerle beraber nice beraber konvoylara.Saygılar..:D

• 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 3/5/2019 at 2:57 PM, KaRa-BeLa said:

Sevgiler saygılar

Teşekkürler sağolun Ses lojistik :love:

On 3/16/2019 at 1:33 AM, YunusD said:

KızılTürk™ Kurucusu Olarak Başarılar Dilerim.

Saol Teşekkürler Atlantis Lojistik olarak bizde Başarılar dileriz..

• 2 weeks later...
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.