Jump to content

Steam Awards 2018


WooQash

Recommended Posts

Steam Awards 2018

 

Społeczność Steam przemówiła, dlatego z dumą przedstawiamy finalistów Nagród Steam 2018!

 

Ale wciąż potrzebujemy twojej pomocy w wyborze zwycięzców! Zagłosuj w każdej z 8 kategorii, by podzielić się

z innymi twoim wyborem najlepszych gier na Steam z 2018 roku. Zdobędziesz również kartę

z tegorocznego zestawu kart kolekcjonerskich zimowej wyprzedaży za każdy oddany głos.

 

Głosowanie zakończy się 3 stycznia o 19:00 czasu polskiego.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na początku lutego 2019.



Nas jako społeczność TruckersMP najbardziej powinna interesować kategoria Najlepsza zabawa z maszyną,

w której nominowany został Euro Truck Simulator 2.

 

dq4Pz.png

 

Myślę, że warto zagłosować (według własnego uznania, niekoniecznie na ETS2), jakby nie było to zawsze wyróżnienie dla studia czy gry.

 

Należy też przypomnieć, że ETS2 zebrał już dwie nagrody w 2016 roku w tym samym konkursie.

 

https://blog.scssoft.com/2018/12/euro-truck-simulator-2-steam-awards-2018.html

 

 

------

 

A teraz pozwolę sobię na odrobinę prywaty.

 

Jeśli ktoś zagłosował w głosowaniu Steam Awards 2018 i nie potrzebuje kart, które wygenerowały się w czasie głosowania oraz chciałby się ich pozbyć

to jestem chętny przygarnąć dowolną liczbę kart (a jeśli ktoś w ogóle chce się czegoś pozbyć to również jestem chętny).

 

Lojalnie informuję, że każda karta z głosowania kosztuje na chwilę obecną około 10 groszy, ale jeśli ktoś ma to gdzieś

i nie zależy mu na tym, to chętnie przygarnąłbym różne śmieci w tym wspomniane karty.

 

Dziękuję.

  • Like 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witaj @WooQash,

 

Chciałbym Cię poinformować, że Twój wątek jest nieaktywny przez miesiąc, więc przenoszę go do Archiwum aby zostały w tej sekcji forum tylko wątki aktywne. Jeśli masz jakieś pytania bądź chcesz abym przywrócił twój wątek w przyszłości, proszę napisz mi wiadomość.

 

// Zamykam i przenoszę do Archiwum

  • Upvote 1

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.