Jump to content
Sign in to follow this  
Tankudoraiba

Problem z wymianą na steam

Recommended Posts

Witam @Tankudoraiba,

Mam taki sam problem. Ostatnimi czasy przenosiłem token Steam Guard na nowy telefon. Steam zablokowało mi możliwość wymiany, kupna oraz sprzedaży na rynku.

Wydaje mi się, że powodem tego błędu może być zmiana hasła, lub maila przypisanego do konta. Błąd może wynikać również z powodu przeniesienia tokenu na nowy telefon. Również może być to błąd Steama.

Pozdrawiam

JJay

3 minutes ago, JJay said:

Witam @Tankudoraiba,

Mam taki sam problem. Ostatnimi czasy przenosiłem token Steam Guard na nowy telefon. Steam zablokowało mi możliwość wymiany, kupna oraz sprzedaży na rynku.

Wydaje mi się, że powodem tego błędu może być zmiana hasła, lub maila przypisanego do konta. Błąd może wynikać również z powodu przeniesienia tokenu na nowy telefon. Również może być to błąd Steama.

Pozdrawiam

JJay

No to możliwe, że to przez telefon. Też ostatnio zmieniałem komórkę. Dzięki za odpowiedź. Temat chyba wyczerpany :P

• Like 1

Witaj @Tankudoraiba,

Chciałbym Cię poinformować, że Twój wątek jest nieaktywny przez miesiąc, więc przenoszę go do Archiwum aby zostały w tej sekcji forum tylko wątki aktywne. Jeśli masz jakieś pytania bądź chcesz abym przywrócił twój wątek w przyszłości, proszę napisz mi wiadomość.

// Zamykam i przenoszę do Archiwum

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...