Jump to content

Problem z wymianą na steam


Tankudoraiba

Recommended Posts

Witam @Tankudoraiba,

 

Mam taki sam problem. Ostatnimi czasy przenosiłem token Steam Guard na nowy telefon. Steam zablokowało mi możliwość wymiany, kupna oraz sprzedaży na rynku.

Wydaje mi się, że powodem tego błędu może być zmiana hasła, lub maila przypisanego do konta. Błąd może wynikać również z powodu przeniesienia tokenu na nowy telefon. Również może być to błąd Steama.

 

Pozdrawiam

JJay

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, JJay said:

Witam @Tankudoraiba,

 

Mam taki sam problem. Ostatnimi czasy przenosiłem token Steam Guard na nowy telefon. Steam zablokowało mi możliwość wymiany, kupna oraz sprzedaży na rynku.

Wydaje mi się, że powodem tego błędu może być zmiana hasła, lub maila przypisanego do konta. Błąd może wynikać również z powodu przeniesienia tokenu na nowy telefon. Również może być to błąd Steama.

 

Pozdrawiam

JJay

 

No to możliwe, że to przez telefon. Też ostatnio zmieniałem komórkę. Dzięki za odpowiedź. Temat chyba wyczerpany :P

 

  • Like 1

LDxu92s.png

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Witaj @Tankudoraiba,

 

Chciałbym Cię poinformować, że Twój wątek jest nieaktywny przez miesiąc, więc przenoszę go do Archiwum aby zostały w tej sekcji forum tylko wątki aktywne. Jeśli masz jakieś pytania bądź chcesz abym przywrócił twój wątek w przyszłości, proszę napisz mi wiadomość.

 

// Zamykam i przenoszę do Archiwum

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.