Jump to content
  • 0

Ets2 ve TruckersMP Dlc ve Oyundan hatasız masaüstüne atma...

Cagris8

Question

Öncelikle iyi günler yılbaşı indiriminden 5 tane dlc aldım going east, scandinavia, highpower, cabin accessories ve 3 tanede boya paketim var bunların hiçbiri trucksmpde çalışmıyor steamden dlc yüklü dosyalarımı doğruladım hatta oyunu ve trucksmp sildim yükledim sorun hala devametti offline gözüküyor ama online dlc gözükmüyor ve beni offline yada online oyun oynarken (online oynayamıyorum) htasız masaüstüne atıyor. Bununda bir çözümünü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

WhatsApp Image 2018-12-24 at 17.15.52.jpeg

16 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Selam dostum. Almış olduğun dlc'leri Steam kütüphanesinde tikini kaldırıp tekrar yüklemeyi dener misin? Ayrıca resimdeki sorunun kaynaklanma nedeni  Scandinavia  ve Going East dlc'lerinin bulunmamasından kaynaklıdır. Bunun içinde başka bir profil hesabına girebilirsin. Bu yöntemleri denedikten sonra sorunun düzelip düzelmediğini tekrar yazarsan sevinirim. Hayırlı akşamlar dilerim. :)

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba,

Sorunun kaynağı oyun profilinizde olmayan ek paketlerin bu profilde oluşturmuş olduğu hatayı vermektedir.

Aşağıdaki bağlantıdan Dlc sorunu olmayan profil vardır.

https://forum.wotmp.com/konu/ets2-hazir-save-dosyasi-dlc-sorunu-yok.2971/

Pleasant regards

Kamer

Veteran Driver II

dcba905cdac6291ae8932f4fba24668b.png

role_veteran-ii1.png.ec521170e6dbabfa52c

You can communicate with me (:

• 0
18 hours ago, EHHVTC I Ollie l #BLUE19 said:

// Moved to Yardım / Destek (Turkish Help)

Olmadı denedim 

16 hours ago, SkortiL [TR] said:

Selam dostum. Almış olduğun dlc'leri Steam kütüphanesinde tikini kaldırıp tekrar yüklemeyi dener misin? Ayrıca resimdeki sorunun kaynaklanma nedeni  Scandinavia  ve Going East dlc'lerinin bulunmamasından kaynaklıdır. Bunun içinde başka bir profil hesabına girebilirsin. Bu yöntemleri denedikten sonra sorunun düzelip düzelmediğini tekrar yazarsan sevinirim. Hayırlı akşamlar dilerim. :)

Olmadı yeni karakterde atım ama olmadı...

• 0
20 minutes ago, alperen1025 said:

Olmadı denedim 

Olmadı yeni karakterde atım ama olmadı...

Özel mesaj kısmında discord kullanıcı adımı yazıp yolladım. Benimle iletişime geçersen daha detaylı yardımcı olacağım.

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0
13 minutes ago, alperen1025 said:

DLC'nin tikleri aktif iken dosya bütünlüğünü doğrulayıp öyle oyna girmeyi dener misin bazı zamanlarda steam dlc'leri indirmemiş olarak gözükebiliyor. Dosya bütünlüğünü sağladıkdan sonra oyun içerisinden yeni sıfır bir profil oluşturup öyle oyna girebilirsin.

• 0

Merhaba @alperen1025;

Senin sorununun çözümü kolay. :)

1. ÇÖZÜM : Steam > Kütüphane > Euro Truck Simulator 2 ' ye bir kere tıkla.

Ve sayfayı aşağıya doğru sürükle. Aşağıda DLC adlı bölümü göreceksin. Orda senin sahip olduğun DLC'ler çıkacak.

Orada Going East ve Scandinvia bulunuyormu. Bulunuyorsa bütün DLC'lerin işaretini kaldır ve tekrardan işaretle. 

DLC'ler inmeye başlıyacaktır. Eğer DLC'ler bulunmuyorsa Steam Destek'ten yardım isteyiniz.

2. ÇÖZÜM: Steam > Kütüphane > Euro Truck Simulator 2'ye sağ tıkla > Özellikler > Betalar >  Oyunun dosyalarını doğrula.

Ve oyun dosyaları eksikse indirecektir.

Bu 2 Çözümden kesinlikle 1 tanesi sorununuzu çözecektir.

İyi Oyunlar

Saygılarımla @AhmetSari.

• 0

Merhaba @alperen1025 ;

Lütfen anlatdığımız adımları tamamıyla yaptığın şekliyle bir video çekermisin. yaşadığın sorun steam üzerinde ve profilinden kaynaklı gösterdiğimiz tüm çözüm yolları sorununu çözmesi gerekiyor. Aksi bir durum söz konusu olabilir. Eğer bize video ile anlatabilirsen daha rahat ve kesin bir çözüm yolu önerebiliriz.

Saygılarımla.
Aykut.

• 0
2 hours ago, Aykut / 29] said:

Merhaba @alperen1025 ;

Lütfen anlatdığımız adımları tamamıyla yaptığın şekliyle bir video çekermisin. yaşadığın sorun steam üzerinde ve profilinden kaynaklı gösterdiğimiz tüm çözüm yolları sorununu çözmesi gerekiyor. Aksi bir durum söz konusu olabilir. Eğer bize video ile anlatabilirsen daha rahat ve kesin bir çözüm yolu önerebiliriz.

Saygılarımla.
Aykut.

52 minutes ago, AhmetSari said:

Merhaba @alperen1025;

Steam profil linkini gönderir misin ? 

Yardımcı olmaya çalışıcam.

İyi Oyunlar

Saygılarımla @AhmetSari

Oyunu sildim bir dahada yüklemeyi düşünüyorum ilginiz için teşekkürler.

• 0

Merhaba,

Konu uzun süredir inaktif olduğu için İnaktif Konular bölümüne taşınacaktır.

Eğer sorununuz düzelmediyse Destek Sistemi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

//Kilitlendi ve İnaktif Konulara taşındı.

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Saygılarımla,
CreatorInDeep

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Unsolved Topics & Çözülemeyen Konular

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.