Jump to content
  • 0

Kar modu -2018

Tirci Selcuk

Question

Arkadaşlar bilgisayar'ı formatladım ve TMP launcher'i  tekrar yükledim. Ve oyuna giriş yaptığımda TMP nin ayarlarında mods kısmına baktığımda tik atılmış şekildeydi ancak mod çalışmıyordu ve launcher de güncellemer yapılırken kar modu yükleme için bir seçenek yoktu ve inmediğinden dolayı oyunda çalışmıyordu. Ben TMP'nin kar modunu nasıl kurabilirim?

:tmp::troll:

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba , @Shell Selcuk

Öncellikle kar modu şuanda çıktı , ve kurması çok basit.

Kar modunu aktif etmeniz için gerekli olan Ana mod dosyası mevcuttur. Onu tamda buraya tıklayarak indirebilirsiniz. 

Ana dosyanın haricinde sizlere kar efekti ve kar fiziği modları da sunulmuştur. Aşağıdaki bağlantı adreslerinden belirteceğim diğer modları da indirebilirsiniz.

• Kar fiziği için buraya tıklayın.

• Kar efekti için buraya tıklayın.

3 Modu'da Bilgisayarınıza indirdiniz, şimdi ne yapmanız gerekiyor?

İlk olarak aşağıdaki konuma geçin.

Belgeler/ETS2MP/mod

Birçoğunuzda, "mod" klasörü olmayacaktır. Endişe etmeyin! Eğer ETS2MP konumunda "mod" klasörü yoksa kendiniz buraya "mod" isminde -tırnak işaretleri olmadan- bir klasör oluşturun ve indirmiş olduğunuz modları bu klasörün içine atın.

AdaBey /

• 0

Merhaba,

Konu uzun süredir inaktif olduğu için İnaktif Konular bölümüne taşınacaktır.

Eğer sorununuz düzelmediyse Destek Sistemi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

//Kilitlendi ve İnaktif Konulara taşındı.

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Saygılarımla,
CreatorInDeep

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Unsolved Topics & Çözülemeyen Konular

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.