Jump to content
  • 0

Euro Truck Simulator 2

VANgöLü-

Question

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

//moved to Turkish Help Section Yardım / Destek

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0
10 hours ago, Aykut / 29] said:

Merhaba @yasin3465 ;

Yaşadağın sorun mevcut save dosyasından kaynaklanabilir. Kullandığın save dosyasını değiştirip terkrardan denemeni tavsiye ederim.

Saygılarımlar.

Aykut.

Aynı sorun bende de var 2-3 kere save değiştirdim gerek hazır saveler olsun, gerek sıfır baştan açmama rağmen yinede sorun devam ediyor. Lütfen yardım edin kafayı yiyecem yeni versiyon yani kişisel dorse güncellemesi geldiğinden beri bu durum böyle ne yapsam da düzeltemedim. Belgelerimdeki Euro Truck Simulator 2 klasörünü silsem de, ETS2'yi yeniden indirsem de, Truckers MP'yi silip baştan yüklesem de bu durum değişmedi hala tekrar ediyor. Ekran kartını güncelle felan demeyin zaten güncel ayrıca bilgisayarı gelişi güzel kullanan biri değilim tam anlamıyla doğru düzgün kullanan birisi olmama rağmen bu sorunu çözmüş değilim. Sanırım bunu düzeltse düzeltse SCS bir güncelleme getirerek düzeltebilir. Ama bu sorunu çözmüş olan varsa söylesin bizde çözelim.

• 0

Steamdan oyun dosyalarını doğrulamayı dene olmazsa 0 bir save ile girmeye çalış

King Regards           

TruckersMP Translation Team

123.PNG

Ryotaink

• 0
1 hour ago, Mucho said:

Aynı sorun bende de var 2-3 kere save değiştirdim gerek hazır saveler olsun, gerek sıfır baştan açmama rağmen yinede sorun devam ediyor. Lütfen yardım edin kafayı yiyecem yeni versiyon yani kişisel dorse güncellemesi geldiğinden beri bu durum böyle ne yapsam da düzeltemedim. Belgelerimdeki Euro Truck Simulator 2 klasörünü silsem de, ETS2'yi yeniden indirsem de, Truckers MP'yi silip baştan yüklesem de bu durum değişmedi hala tekrar ediyor. Ekran kartını güncelle felan demeyin zaten güncel ayrıca bilgisayarı gelişi güzel kullanan biri değilim tam anlamıyla doğru düzgün kullanan birisi olmama rağmen bu sorunu çözmüş değilim. Sanırım bunu düzeltse düzeltse SCS bir güncelleme getirerek düzeltebilir. Ama bu sorunu çözmüş olan varsa söylesin bizde çözelim.

13 hours ago, yasin3465 said:

Arkadaşlar , öncelikle selamun aleyküm.

Ets2 oyunum sürekli olarak masaüstüne geçip tekrardan oyuna geçiyor. oyuna geçtiği zaman save kısmında geçiyor.

2. olarak bazende hata vermeden kapanıyor. LÜTFEN YARDIM EDİN DELİRİCEM :(

Bu hataların bir kaç çözümü mevcut ;

• Oyunun dosya bütünlüğünü doğrulamak.
  • Steam klasörünüzü yedekleyip steam'i silip tekrar yüklemek.
  • ETS2 oyununu silip tekrar yüklemek.
  • Steam>steamapps>common>ets2 konumunda ki dosyaları silip steamdan oyun bütünlüğünü doğrulamak.

Yukarıda vermiş olduğum 4 çözüm çalışmıyor ise lütfen Truckersmp support ekibi ile iletişime geçin.

https://truckersmp.com/support

Alternative Links;

[ Feedback ] - [ Support ] - [ Recruitment ] - [ Appeal ] - [ Website ] 

My currently TruckersMP Rank

image.png.3412a88f353220c432af28d2399ef3bd.png

tr.png uk.png Screenshot_1.jpg
If you have a question or problem, you can contact staff from our system: https://truckersmp.com/support

76561198328766876.png

• 0
On 12/23/2018 at 2:39 PM, Lawyer of the Nights said:

Bu hataların bir kaç çözümü mevcut ;

• Oyunun dosya bütünlüğünü doğrulamak.
  • Steam klasörünüzü yedekleyip steam'i silip tekrar yüklemek.
  • ETS2 oyununu silip tekrar yüklemek.
  • Steam>steamapps>common>ets2 konumunda ki dosyaları silip steamdan oyun bütünlüğünü doğrulamak.

Yukarıda vermiş olduğum 4 çözüm çalışmıyor ise lütfen Truckersmp support ekibi ile iletişime geçin.

https://truckersmp.com/support

Yukarda benim dediklerimin aynısını demişsin reis Truckersmp support hariç hepsini yaptım da, hatanın Truckers MP ile alakası yok aynı sorunu Offlinede de yaşıyorum.

• 0

Merhaba,

Sorunuza ilişkin verilen cevaplar size yardımcı oldu mu? Haricinde sormak istediğiniz başka bir şey var mı?

Sizden cevap bekliyorum!

Saygılarımla,

AdaBey
TruckersMP Support

Sincerely,
AdaBey

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

Nothing last forever.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Saygılarımla,
AdaBey

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Inactive Topics & İnaktif Konular

Sincerely,
AdaBey

Support of the Year 2018

¯\_(ツ)_/¯

Nothing last forever.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Saygılarımla,
CreatorInDeep

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Unsolved Topics & Çözülemeyen Konular

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.