Jump to content

Michelin fun pack nie działa na naczepie :(


znarkomicie

Recommended Posts

Panie i Panowie,

 

Dzisiaj zakupiłem Michelin Fan Pack, zafascynowany nowymi możliwościami wchodzę w ETS, patrze ładne oponki. Zmieniłem na ciągniku, obadałem co jeszcze doszło, zapisałem. Wchodzę na modyfikacje naczepy a tu smuteczek... Tylko 3 podstawowe opcje :( O co tu chodzi? Jakieś niedopracowanie wydawcy gry? Myślicie, że poprawią ten problem? 

Link to comment
Share on other sites

Witaj @znarkomicie :) Na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o tuning własnych naczepach nie ma co ukrywać, iż jest on ubogi. Z biegiem czasu większość paint jobó, których możemy używać na ciężarówce również będziemy mogli użyć ich na naczepie. Taka sama sytuacja ma się w przypadku Michellina. Tak krótko mówiąc po prostu musimy być cierpliwy i cierpliwie poczekać, aż studio wyda  update dodatków, które wyszły przed wydaniem własnych naczep, aby móc w/w zarówno na ciężarówce jak i naczepie :)  

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witaj @znarkomicie,

 

Chciałbym Cię poinformować, że Twój wątek jest nieaktywny przez miesiąc, więc przenoszę go do Archiwum aby zostały w tej sekcji forum tylko wątki aktywne. Jeśli masz jakieś pytania bądź chcesz abym przywrócił twój wątek w przyszłości, proszę napisz mi wiadomość.

 

// Zamykam i przenoszę do Archiwum

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.