Jump to content

CV Roweroraffi - 6 lat - szukam jeżdżących spokojnie


roweroraffi

Recommended Posts

Nick w grze:  roweroraffi

Wiek: 35 lat

Miejsce zamieszkania: Warszawa

Sterowanie: kierownica Tracer (jedna z tych tańszych, raczej do ściganek niż ciężarówki) + klawiatura

SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/Roweroraffi/

Staż w grze: W ETS gram od kiedy wyszła w 2012. Wcześniej grałem w ETS1, Extreeme Trucker, Hauli'n... zabawę z ciężarówkami zaczynałem na Hard Truck 2 baaaardzo dawno temu ;-)

Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie. Przy moim stylu jazdy to musiałoby być wyjątkowe nieporozumienie.

Przedstaw się:

Jestem Rafał, mam 35 lat, z zawodu jestem informatykiem, z zamiłowania rowerzystą i fotografem. Grywam w tygodniu popołudniami i czasem w weekendy, gdy żona pozwoli z odkurzacza przesiąść się na ciężarówkę :-) Mam ETS2 ze wszystkimi dodatkami mapowymi (500h gry, 97,8% odkrycia mapy), posiadam też ATS ze wszystkimi DLC (ale w niego grywam dużo rzadziej). Oprócz tego mam ponad 100tys km przejechane na rowerze i pewnie z 3-4x tyle samochodem (aktualnie Polonez z dieslem pod maską). Na dużych jeszcze nie jeździłem, choć część rodziny pracuje "w zawodzie", za to trochę pojeździłem sobie busami, także z przyczepą.

 

Szukam firmy stawiającej przede wszystkim na realizm jazdy. Jeżdżę spokojnie, płynnie, zwykle do 80km/h (także w krajach, gdzie można 90km/h), widząc skrzyżowanie lub rondo zrzucam na luz z wyprzedzeniem by jak najmniej hamować, używam kierunkowskazów... Nie zawsze zatrzymam się na czerwonym (gdy nikogo nie ma, bo jak ktoś się zbliża z poprzecznej, to obowiązkowo), czasem nie zwolnię do 50km/h w mieście (zwłaszcza w Beyond the Baltic See, tam za dużo 60km/h pośrodku lasu), ale poza tym staram się jechać przepisowo i przede wszystkim spokojnie. Bardziej zależy mi na niskim spalaniu i nieuszkodzonym cargo niż na rekordach prędkości i czasu przejazdu między miastami. Szukam ludzi chętnych do wspólnego pokonywania tras dokładnie w takim stylu, na spokojnie, tak jak w realu. Jak widzę kolejne ciężarówki ganiające po 130km/h i zaraz potem dachujące na pierwszym zakręcie, by potem dogonić mnie znowu 200km dalej i znowu wylecieć w krajobraz (mój rekord to spotkanie jednego gościa 4x w jednej trasie - ciekawe czy dowiózł choć jedno cargo tego dnia), to to się zastanawiam czy komuś się czasem ETS nie pomyliło z NFS ;-). Preferuje trasy długie, raczej np. Rosja-Francja niż Warszawa-Białystok, ale to nie tak, że nie pojadę w krótką trasę. Z naczepą cofam raczej dobrze, z dwiema raczej mi słabo idzie :-)

Z racji na nieprzewidywalną robotę w IT (raz jest dużo czasu, a raz odwrotnie - nie wejdę do gry przez tydzień, o czym nie poinformuję z wyprzedzeniem, bo sam dowiem się w ostatniej chwili) szukam firmy albo bez limitu kilometrów, albo z limitem łatwym do wypełnienia, do powiedzmy 10-15tys km miesięcznie. Na pewno też na cały kwiecień zniknę z gry (wakacje bez kompa) więc firma musi dawać pracownikom możliwość urlopu. Miło byłoby gdyby firma dawała możliwość także grania na singlu - czasem lubię pojeździć z komputerami, pooglądać tramwaje w Rydze itp.

Mikrofon mam, discard lub teamspeak jestem skłonny zainstalować. Nie powinienem mieć problemu z logowaniem tras niezależnie jakiego sposobu używa firma, dostosuję się. Lokalizacja garażu w grze też nie jest problemem: w ETS mam wszystkie, dostosuję się, w ATS pewne i tak nie będę grał na multi. Firma bez obowiązkowych barw będzie miała u mnie dużego plusa, bo lubię moje jednolicie czerwone ciężarówki, ale jak się nie da, trudno, przemaluję (choć wolałbym bez pstrokacizny, ale niewiele jest firm, co mają stonowane barwy lub jednokolorowe malowanie). Nie każcie mi tylko zmieniać to mojej Scanii 6x2 730KM, bo ją bardzo polubiłem. Ewentualnie mogę zamienić na Volvo ;-) Na Scouta/Skodę nie wsiadam, choćby nie wiem co się działo :P

 

p.s. Gdyby się nie znalazła żadna firma, której moje CV podpasuje, chętnie pojeżdżę z innymi niezrzeszonymi, którzy jeżdżą podobnie jak ja.

  • Like 1

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

On 9/1/2018 at 6:30 PM, [GTW] JakubP said:

 

dacavgv.png

 

 

favzvz.jpg

 

Firma GTW Logistic została założona 15 sierpnia 2018. Kierując się mottem firmy brzmiącym "GTW Logistic, firma stworzona z pasji do gry" naszym głównym celem jest zapewnienie miłej oraz rodzinnej atmosfery dla każdego pracownika firmy. Można nas znaleźć na drogach Europy oraz szosach Ameryki. Baza GTW Logistic znajduje się obok głównej siedziby Włoskiej firmy Cargotras która jest także naszym głównym partnerem. Jako solidny przewoźnik stawiamy na długotrwałą oraz owocną współpracę z kontrahentami. Jako wyrozumiały zarząd cenimy sobie doświadczonych jak i początkujących kierowców

 

afavav.jpg

 

1. Wiek minimalny 18 lat (brak wyjątków)

2. Podstawowa znajomość regulaminu firmy GTW Logistic

3. Kultura osobista

4. Sprawny mikrofon oraz Discord

5. Posiadanie wszystkich dodatków mapowych do Euro Truck Simulator 2

 

ncvnxcnc.jpg

 

Właściciele:

JakubP, Medyk, Towarowy, Kavson

 

bxfbcdgfndnhd.jpg

 

kliknij

 

dscac.jpgfaceeeee.jpg

 

20180825184616-1.jpg

 

20180825201538-1.jpg
 

1-7.jpg

 

2-1.png

 

2-2.jpg
 

 

 

 

 

 

76561198084378924.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję serdecznie za oferty. Poczytam nieco o każdej z firm (zwłaszcza regulaminy) i w najbliższych dniach postaram się podjąć decyzję. Być może będę kontaktował się z przedstawicielami firm i prosił o więcej informacji.

 

  • Like 1

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.