Jump to content

American Truck Simulator gdzie są ludzie?!


znarkomicie

Recommended Posts

ETS jest fajny za to ATS na moje ma fajniejszą mapę i jest zdecydowanie trudniejszy. Czasem aby zaparkować naczepę na rozładunek trzeba się dość mocno napocić, jest zdecydowanie ciaśniej a gabaryty samego ciągnika są zdecydowanie większe. Pewnie ludzi przerósł poziom :D tak czy inaczej fajna gierka, może mniej bajerów typu lampki, rurki itd. ale zależy komu o co chodzi. 

 

Czyli rozumiem, że nie ma miasta czy jakiejś traski która jest najczęściej pokonywana przez graczy typu landówka w ETS?

Link to comment
Share on other sites

Witaj @znarkomicie :) W ATS-ie niestety nie ma odpowiednia landówki śmierci a szkoda.  Tak jak kolega wyżej wspomniał na serwerach w ATS-ie jest zazwyczaj przy dobry wiatrach 200 osób. Obecnie trwa event więc wydaję mi się, że tych graczy na serwerze będzie troszkę więcej, aczkolwiek nie ma jakiegoś konkretnego punktu gdzie spotkasz większą grono wirtualnych kierowców :)

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, znarkomicie said:

Gdzie można w ATS znaleźć najwięcej ludzi bo zacząłem grać ale są takie pustki, że na MP się odechciewa :( 

Jest jakaś ATSowa landówka czy coś?

Zaraz po premierze ats w 2016 roku, serwery były przepełnione graczami (2tyś)

Gracze bardzo szybko przekonali się, że ats jest kopią ets2, I wrócili na stare śmieci do europejskiej wersji gry. Po dwóch lub trzech miesiącach od premiery, serwery zaczeły świecić pustkami. (100 - 500 graczy)

1 hour ago, Spat91 said:

Witaj @znarkomicie :) W ATS-ie niestety nie ma odpowiednia landówki śmierci a szkoda.

 

Był odpowiednik landówki śmierci, wąska jednopasmowa droga prowadząca do Oxnard, którą każdy chciał się przejechać stojąc 20 minut w korku ;D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, 4Orzeszek said:

Zaraz po premierze ats w 2016 roku, serwery były przepełnione graczami (2tyś)

Gracze bardzo szybko przekonali się, że ats jest kopią ets2, I wrócili na stare śmieci do europejskiej wersji gry. Po dwóch lub trzech miesiącach od premiery, serwery zaczeły świecić pustkami. (100 - 500 graczy)

Był odpowiednik landówki śmierci, wąska jednopasmowa droga prowadząca do Oxnard, którą każdy chciał się przejechać stojąc 20 minut w korku ;D

 

 

 

 

Czy to czasem nie są filmiki z tego wyzwania odbudowania drogi między Santa Cruz a Santa Maria które było jakiś czas temu? Pamiętam, że po 5h się w koreczkach stało :D 

 

Czy jest aż taką kopią... Wiadomo, że jest na tym samym silniku ale mapy inne, ciągniki większe, mniej miejsca na rozładunkach, ogólnie moim zdaniem trudniejsza. Czy fajniejsza? To już chyba zależy od gustów. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miko [PL] said:

Jedyna opcja żeby znowu serwery ATS były pełne, to zrobić Event na miarę big sur. Chociaż może niekoniecznie ze staniem 3 godziny w korku :P

 

No tak ale to ruszą tylko na czas eventu :( szkoda bo gra warta pogrania ale nie ma z kim. Kolejna sprawa bez sensu jak wejdziesz tylko postać 3h w korku. Mapka jest mniejsza niż w ETS i jakby grało wieczorami 2000 osób na całej mapie to myślę, że grałoby się kozacko :D

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, znarkomicie said:

 

No tak ale to ruszą tylko na czas eventu :( szkoda bo gra warta pogrania ale nie ma z kim. Kolejna sprawa bez sensu jak wejdziesz tylko postać 3h w korku. Mapka jest mniejsza niż w ETS i jakby grało wieczorami 2000 osób na całej mapie to myślę, że grałoby się kozacko :D

Co jak co, ale na evencie gracze pokazali kulturę, wszyscy grzecznie czekali na swoją kolej. Myślę że 2000 osób na serwer to dobry plan, ale jest dużo mniej posiadaczy ATS. No i każdy z nich wychodzi z tego samego założenia - mało graczy na serwerze. No i dlatego są takie pustki

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pustki pustkami, ale kultura jazdy bardzo wysoka. Gracze w ATS cechują się bardzo wysoką kulturą jazdy, a także osobistą. Nie brakuje tego w ETS, ale według mnie różnica jest ogromna.

Najlepiej jeździć z grupą znajomych, wtedy nie będziesz narzekać na brak graczy. Wiadomo to nie to samo, ale z znajomymi wydaje mi się, że czas bardzo szybko leci.

Pomimo, że nikogo możesz nie spotkać przez całą przejechaną trasę. 

  • Like 2
  • Upvote 1
  • True Story 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Witaj @znarkomicie,

 

Chciałbym Cię poinformować, że Twój wątek jest nieaktywny przez miesiąc, więc przenoszę go do Archiwum aby zostały w tej sekcji forum tylko wątki aktywne. Jeśli masz jakieś pytania bądź chcesz abym przywrócił twój wątek w przyszłości, proszę napisz mi wiadomość.

 

// Zamykam i przenoszę do Archiwum

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.