Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

HATA

KorhanBey123

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Sevgili KorhanBey123,

Hatalar bölümünden oyun-içinde bulunan bug'lar veya herhangi bir şans eseri bulmuş olduğunuz spesfik problemleri, formata uyarak buradan bize bildirebilirsiniz fakat görünüşe göre sizin almış olduğunuz herhangi bir spesfik hata değildir. Eğer bir konu hakkında sorunuz veya probleminiz varsa Yardım / Destek bölümünden konu açabilirsiniz. Konunuzu Yardım / Destek bölümüne taşıyorum yukarıda saydığım nedenlerden dolayı. İyi forumlar dilerim :=)

// Yardım / Destek bölümüne taşındı.

Y6JLoj.png.1482f0bf87625eca4c05028e655c74c1.png

• 0

Merhaba,

Konu uzun süredir inaktif olduğu için İnaktif Konular bölümüne taşınacaktır.

Eğer sorununuz düzelmediyse Destek Sistemi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

//Kilitlendi ve İnaktif Konulara taşındı.

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Saygılarımla,
CreatorInDeep

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Unsolved Topics & Çözülemeyen Konular

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.