Jump to content
  • 0

ETS2 MP SAVE HATASI

Dreamsilk

Question

ARKADASLAR BENIM BILGISAYARIM LEPTOP VE BEN DLC INDIRDIGIM ZAMAN HATA VERIYOR DEXTOP DAMAGE FILAN DIYOR AMA BIR ADAMIN DLC SI VAR SAVE VÜSAL DİYE BILENLER BILIR ONDA OLMUYOR BİRDE BAŞKALARININ DLC SINI DENEDIM DLC SIZ SAVELERI BENDEKI SAVELERI CIKARDIM KUTUPHANEDEN YINE OLMADI YARDIM EDIN NE YAPABILIRIM SAVE LER OLMUYOR YARDIMCI OLUN LUTFEN

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

Muhtemelen size ait olmayan ek paketler yüzünden oyun profiliniz açılmıyor.Eğer harita paketiniz yok ise ona göre profil oluşturun veya indiriniz.

Size uygun oyun profiline bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://forum.wotmp.com/konu/ets2-hazir-save-dosyasi-dlc-sorunu-yok.2971/

Pleasant regards

Kamer

Veteran Driver II

dcba905cdac6291ae8932f4fba24668b.png

role_veteran-ii1.png.ec521170e6dbabfa52c

You can communicate with me (:

• 0
12 hours ago, Dreamsilk said:

BEN DLC INDIRDIGIM ZAMAN HATA VERIYOR DEXTOP DAMAGE FILAN DIYOR

Merhaba,

Bizler sizin sorununuzu daha iyi anlayabilmemiz için, açtığınız konularda hatanın tam ismini anlatmaya çalışın ki yaşadığınız sorunun tam olarak ne olduğunu anlayabilelim.

Benim bu yazdığınız içerikten anlayabildiğim

ARKADASLAR BENIM BILGISAYARIM LEPTOP VE BEN DLC INDIRDIGIM ZAMAN HATA VERIYOR DEXTOP DAMAGE FILAN DIYOR

İnternet üzerinden bir profil indirdiniz ve WinRAR dosyasında bazen desktop damage hatası alıyorsunuz.

Bu sorunu giderebilmek için bu adımları deneyin:

• İndirdiğiniz profil dosyasını(WinRAR) açın.
  • Dizine Çıkart seçeneğini seçin.
  • Açılan ekranın sol alt köşesinde bozuk dosyaları koru seçeneğini işaretleyin.
  • Sağ bölümde masaüstünü seçin ve tamam butonuna tıklayın.

BIR ADAMIN DLC SI VAR SAVE VÜSAL DİYE BILENLER BILIR ONDA OLMUYOR BİRDE BAŞKALARININ DLC SINI DENEDIM DLC SIZ SAVELERI BENDEKI SAVELERI CIKARDIM KUTUPHANEDEN YINE OLMADI YARDIM EDIN NE YAPABILIRIM SAVE LER OLMUYOR YARDIMCI OLUN LUTFEN

Daha önce o profil üzerinde Ek Paketler olduğu için siz kütüphanenizde ek paketleri iptal etseniz bile profil dosyasına giremeyecek. Çünkü İskandinavya,İtalya,Fransa, Baltık ek paketleri isteğe bağlı olmayan ve bu ek paketlere sahip olmadan giremediğiniz gereksinim isteyen ek paketlerdir.

Eğer kayıt dosyasını düzenlemekten anlıyorsanız buradaki içerik size yardım olacaktır:

steam-512.png Steam Profile | blogger-2.png ETS2 and ATS Mods blog for TruckersMP

Languages: turkey.png Turkish and English usa.png

Veteran Driver VI

1275462519_role_VeteranVI(1).png.e3386be

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Volvo 750HP | Scania 750HP

• 0

Merhaba,

En son yorumdan sonra geçen uzun zaman içerisinde bir hareketlilik olmadığı için bu konuyu inaktif konulara taşıyorum.
Eğer hala bir sorununuz varsa yukarıdaki açıklamayı okuyabilir veya bir bilet gönderebilirsiniz. ^_^

https://truckersmp.com/support 

//Kilitlendi ve inaktif konulara taşındı.

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Saygılarımla,
CreatorInDeep

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Unsolved Topics & Çözülemeyen Konular

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.