Jump to content
  • 0

Oyun içinde aldığım hata !

S4KARYALI

Question

18 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Selam @[Atlantik] R3SUL. Aynı sorunu bende yaşıyorum ancak bu sorun sadece Europe 2 serverinde oluyor. Europe 3'e girmeye çalıştığımda sorunsuz bir şekilde oyun oynayabiliyorum. Senden ricam başka serverlere de girmeyi dener misin? Sende de böyle bir sorun var ise TruckersMP yetkililerinin çözüm üretmesini beklemekten başka bir çaremiz yoktur. Hayırlı akşamlar dilerim. :) 

• HaulieLove 1

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Sayın @[Atlantik] R3SUL,

Euro Truck Simulator 2 Discussion bölümünde ve diğer major bölümlerde sadece İngilizce kullanmak zorunludur. Eğer herhangi bir alanda yardıma veya desteğe ihtiyacınız olursa Turkish Discussion Bölümünde bulunan Yardım / Destek bölümünden bir konu açarak kendi anadiliniz ile çok rahat bir şekilde sorularınızı aktarabilirsiniz. Konunuza Turkish Discussion bölümünde bulunan Yardım / Destek bölümüne taşıyorum. Eğer bir sonraki sefere tekrardan yardıma ihtiyacınız olursa Help bölümünü'de kullanabilirsiniz fakat burada sadece İngilizce olarak sorunuzu söyleyebilirsiniz.

// Topic moved to Yardım / Destek section in Turkish Discussion.

• Like 1
  • True Story 1

Y6JLoj.png.1482f0bf87625eca4c05028e655c74c1.png

• 0

Sadece EU 2 sunucusunda bu sorun oluyorsa TrucerksMP ile alakalıdır ama diğer sunucularda  bu sorunu yaşıyorsanız modem resetleme IP adresi veya DNS ayalarını internet müşteri hizmetlisi yetkilisi ile görüşmenizi öneririm. Sorun düzelmez ise dediğim gibi TruckersMP bir güncelleme getirerek bu sorunu giderebilir 1-2 haftadır bence EU 2 sunucuna girmiyorum ve bu son durumdan haberim yok eğer bu hata herkes de var ise.

• Like 1

• 0

Sorun bir önceki güncellemede düzelmişti lakin dün akşam gelen güncelleme yine aynı sorunu ortaya koydu. Sahip olduğum 4 hesapta aynı hatayı almaktayım.

Konu hesabımla ilişkili değil. Sistemimle ilişkili değil. Bağlantım 40ms civarı oluyor. Lakin düzelme yok.

Not. Dns, proxy , vpn denedim düzelme yok. 5 dakika ayakta tutuyor en fazla.

• 0

Merhaba,

Gördüğüm kadarıyla konu hakkında gerekli cevaplar , değerli oyuncularımız tarafından size verilmiş durumda.

Lütfen bu cevapların , sorunuza/sorununuza yardımcı olup olmadığını , buradan belirtebilir misiniz?

Cevabınızı bekliyorum , iyi günler ^_^

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

• 0

Merhaba,

En son yorumdan sonra geçen uzun zaman içerisinde bir hareketlilik olmadığı için bu konuyu inaktif konulara taşıyorum.
Eğer hala bir sorununuz varsa yukarıdaki açıklamayı okuyabilir veya bir bilet gönderebilirsiniz. ^_^

https://truckersmp.com/support

//Kilitlendi ve inaktif konulara taşındı

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Saygılarımla,
CreatorInDeep

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Unsolved Topics & Çözülemeyen Konular

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.