Jump to content
Sign in to follow this  
Tailor93

Pytanie o hamulce

Recommended Posts

Witam, w ets 2 gram już dość długo ale nie ogarniam jednej rzeczy apropo hamowania. Otóż chce zwolnić do prędkości, powiedzmy ok 30-40km/h, naciskam hamulec, zestaw zwalnia do porządanej prędkości, odpuszczam hamulec, od razu dodaje gazu, a zestaw często nadal zwalnia, czasami prawie do zera i dopiero z opóźnieniem zaczyna ponownie się rozpędzać. I pytanie czy tak zachowują się ciężarówki w rzeczywistości? Jest jakaś opcja w ustawieniach, za to odpowiada? Mam tak niezależnie od wybranego ciągnika. Gram na myszce i klawiaturze, używam zwykłego hamulca roboczego. Ktoś może wytłumaczyć ten taki stan rzeczy? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, X=create said:

Zapraszam do mojego poradnika:

 

Ty czytasz w ogóle posty? Napisał wyraźnie że gra na klawiaturze i myszce, a ty mu wyjeżdżasz z poradnikiem odnośnie kierownic...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj @Tailor93

 

Chciałbym Cię poinformować, że Twój wątek jest nieaktywny przez miesiąc, więc przenoszę go do Archiwum aby zostały w tej sekcji forum tylko wątki aktywne. Jeśli masz jakieś pytania bądź chcesz abym przywrócił twój wątek w przyszłości, proszę napisz mi wiadomość.

 

// Zamykam i przenoszę do Archiwum

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×