Jump to content

Wprowadzenie nieoznakowanych


SweetyMuffin

Recommended Posts

Nazwa Sugestii

:  Wprowadzenie nieoznakowanych radiowozów jako osobna jednostka 

 

Opis Sugestii

: Wprowadzenie nieoznakowanych radiowozów miałoby zapobiegać agresji drogowej. Właściciele skód lub ciężarówek w których byłyby wyposażone w blue leds do ewentualnych wydarzeń mogli by monitorować ruch. Takie jednostki pomagałyby wyeliminować graczy, którzy łamią przepisy oraz zachowują się agresywnie oraz postępują wbrew regulaminowi. Oczywiście każdy w jednostce musiałby przejść szkolenie spełnić wymagania itp. (np. 0 banów albo jeden za niska szkodliwość, 100h w grze) Nie chodzi mi tu o zarząd tylko o normalnych kierowców. Obecne by były dyżury itp. (np. gracz o nicku: Likemilion 16:00-17:00 Calais -Duisburg, gracz[...] 17:00- x.) Jak coś to chędnie dopowiem. Ja bym był chętny jako pierwszy ;)

 

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?

: Takie rozwiązanie nie tylko ulepszyło by poziom rozgrywki ale także poprawiłoby przestrzeganie przepisów oraz urealistystyczniłoby multiplayer. 

 

Z poważaniem 

- LikeMilion

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nie ma takich planów. Jeżeli chcesz aplikować na Game Moderatora to aplikacje są otwarte. Nie będziemy tworzyć następnego teamu tylko po to żeby reportowali graczy i robili to samo co Game Moderator lub gracz. Jeżeli widzisz że ktoś łamie zasady to masz prawo złożyć report na danego gracza natomiast nie możesz się zachowywać jak Administracja będąc tylko graczem. 

Radiowóz to tylko dodatek to, w żadnym stopniu nie pomaga w obowiązkach. 

 

Odrzucam 

  • True Story 3

Q9n6SSI.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Kap. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.