Jump to content

Kierownica


JJay

Recommended Posts

Witam TMP,

 

Raz jeszcze witam bardzo serdecznie użytkowników TruckersMP. Mam pytanie dot. kierownicy Logitech Driving Force GT. Mianowice od dłuższego czasu zastanawiałem się czy dało by się podłączyć do niej inne pedały, np od G29.

Chciałbym się przesiąść na skrzynię manualną, ale nie wiem czy DFGT współgra z pedałami od G29 oraz Shifterem. Jeśli już poruszyłem temat shiftera to zastanawia mnie również czy DGFT z nim współgra. 

Jeśli macie dostęp do jakiś wątków, które mogłyby mi pomóc to prosiłbym o ich podanie. Bardzo ciekawi mnie to czy pedały oraz shifter działałby z kierownicą Driving Force GT.

 

Pozdrawiam

JJay

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Do Driving Force GT nie można podłączyć dźwigni zmiany biegów od G29, gdyż nie ma fizycznie złącza, które by to umożliwiało. To samo dotyczy pedałów od G29, w tym wypadku przypisanie pinów na złączu różni się dość diametralnie.

Istnieje adapter umożliwiający podłączenie shiftera od G29 do komputera przez USB:

http://www.leobodnar.com/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=97&products_id=188

Do tego adaptera potrzebny jest kabel USB z wtykiem typu B na drugim końcu.

 

 

Co do adaptera do pedałów G29: 

http://www.leobodnar.com/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=97&products_id=187

ETS 2 i American Truck Simulator obsłużą maksymalnie pięć kontrolerów jednocześnie na jednym profilu gracza.

 

  • HaulieLove 1

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • Dziada locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.