Jump to content
  • 0

Euro Truck Simulatör'de Tır Uçuyor

Guest

Question

Oyun içinde bazı durumlarda kaldırımlara çekmek gerekiyor. Bu durumda dörtlülerimizi açıp sağa çekerken bazen kaldırıma çıkma anında tır uçuyo. Bu başkaları tarafından reportlanabiliriz. Bu durumda kayıdımız bazen açık olmadığında ban yeme riskimiz artıyor. Buna bir çözüm bulunmasını önemle rica ederim.

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Sevgili @SerdaRr

Ets2 discussion bölümünde sadece Ets2/Ets2MP ile ilgili tartışma konuları topluluk ile tartışılır. Konunuzu Turkish Discussion bölümünde bulunan Yardım bölümüne taşıyorum ve burda kendi anadilinizle rahatça iletişim kurabilirsiniz. Lütfen bir dahaki sefere dikkat ediniz ve iyi forumlar dileriz.

// Moved to Yardım/Destek section in Turkish Discussion.

Y6JLoj.png.1482f0bf87625eca4c05028e655c74c1.png

• 0
  • Translation Manager

Öncelikle Merhabalar,

Oyunda bazen bu tarz sorunlar olabiliyor. Bu tarz şeyler olduğunda sadece sizin başınıza gelmediği için birçok şikayet truckersmp ekibine iletiliyordur. Durumdan haberi olmayan bir admin sizi banlasa dahi iletişime geçtiğinizde olası banın kaldırılacağını düşünmekteyim.

Bir önceki güncellemede yaşanan, sanırsam server kaynaklı ncz durumları meydana gelmişti. Bir anda birbirimizin içinden geçtiğimiz ani olaylar mevcuttu. O gün kimse bu konuda banlanmamıştı diye hatırlıyorum.

İyi sürüşler,

• 0

Merhaba,

Sizlere birçok uygun cevap verildi, ancak siz tarafımıza bir geri dönüş yapmadığınız için ve konu 3 günden uzun süredir cevaplanmadığı için kilitliyor ve İnaktif konulara taşıyorum.

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Anlayışınız için teşekkürler.

Saygılarımla,

AdaBey

TruckersMP Support

//locked and moved to İnaktif Konular

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu & olumsuz bi' geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

İleride yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! İyi forumlar.

Saygılarımla,
AdaBey

TruckersMP Support 

//locked and moved to Turkish Unsolved Topics & Çözülemeyen Konular

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.