Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Brakujące uprawnienia plików


Dervirek

Recommended Posts

6 minutes ago, Dervirek said:

Witam, otóż zmieniłem wersje na starszą a potem na nowsza i mi nagle wyskakuje ze pobranie zostalo wstrzymane i pisze mi brakujace uprawnienia plikow, otwieralem steama za pomoca administratora i nic, dalej nie dziala. Mam tez problem z ets 2 MP ponieważ nie pisze mi Connection Problem - Retry?. Pomóżcie, proszę !

@Dervirek 

Możesz powiedzieć "nie", aby wziąć udział w programie beta, a po zakończeniu aktualizacji możesz wejść do gry

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Spróbowałbym sprawdzić spójność plików gry na Steam. Możesz również odinstalować i ponownie zainstalować Launcher TMP, ale nie warto chyba robić wszystkiego naraz. Może być to również spowodowane przez pliki, które zostały pobrane przez Launcher wraz z aktualizacją TMP.

Aby sprawdzić spójność plików należy:

  • Wejdź na Steam w Biblioteka
  • PPM na grę ETS2 -> Właściwości -> Pliki lokalne -> Sprawdź spójność plików gry

Po kliknięciu w Sprawdź spójność plików gry powinno wyskoczyć okno, na którym ukaże się postęp synchronizacji. Po jej zakończeniu na tym samym oknie wyskoczy wiadomość, w której poinformują cię czy jakichkolwiek plików brakowało. Jeśli tak Steam automatycznie go/je pobierze.

 

Pozdrawiam

JJay

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

 

W pierwszej kolejności, sprawdź w menadżerze zadań czy masz uruchomiony proces ETS2. Jeśli tak, zakończ go i spróbuj ponownie. Jeżeli problem wciąż występuję, usuń plik core_ets2mp.dll znajdujący się tutaj >  Path: *:\ProgramData\TruckersMP a następnie włącz launcher aby zainstalować ponownie usunięty chwilę wcześniej plik core_ets2mp.dll

 

* - Oznacza dysk na którym zainstalowany jest TruckersMP.

 

Jeżeli problem będzie nadal wyskakiwał, poinformuj nas o tym.

 

Z poważaniem,
EPS!LON
TruckersMP Support

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.