Jump to content
  • 0

DLC Sorunu

VARTOLU67

Question

Arkadaşlar Yada Yetkili Kişiler EURO Truck 2 için DLC Satın Aldım türkçe boya paketi degisik boya paketleri yükledim ama oyuna girdiğimde  resimlerde gördüklerimin hiçbiri yok saçma sapan şeyler gelmiş dlc olarak yardımcı olabilecek varmı

SeSSizCe Nöbetteyiz..!

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

BUYRUN BENDE OLAN DLC Paketleri bana gelen DLC ler bunlar benmi yanlış yaptım birşeyleri anlamadım DLC leri almadan önce resimlere baktım cok güzel paketlerdi aldıktan sonra bunlar geldi bana 

gr4Vnb.jpg

5aom4l.jpg
k91Ljr.jpg
Anlatmak istediğim bu aşağıda görünen dlc paketini satın aldım ama aşağıdaki boya paketlerinin hiçbiri yok yukarıda görünen paketler olarak geldi bana
26YNgO.jpg

SeSSizCe Nöbetteyiz..!

• 0

Merhaba,

Satın aldığınız Ek Paketler steam üzerinde yüklü olarak gösteriliyor. 8x4 Çekcilerde bazı boya paketleri uygun olmadığı için gözükmüyor. Diğer şasilerde  boya paketlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca çekicinizi yapılandırırken gözden kaçırmış olabilirsiniz, Ek Paket filtreleme ile filtrelemeye çalışın.

• Servise gidin
  • Boya bölümünü seçin
  • Sol tarafta bulunan İçerik Filtreleri butonuna tıklayın
  • Gelen pencereden Force of Nature Paint Jobs Pack ve Turkish Paint Jobs Pack'i seçin.
  • Sol taraftan çekicinize uygulamak istediğiniz boya paketini seçin.

ets2-20181128-173034-00.png

steam-512.png Steam Profile | blogger-2.png ETS2 and ATS Mods blog for TruckersMP

Languages: turkey.png Turkish and English usa.png

Veteran Driver VI

1275462519_role_VeteranVI(1).png.e3386be

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Volvo 750HP | Scania 750HP

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.