Jump to content
  • 0

ets mp giriş sorunu

tarantula06

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0
1 minute ago, tarantula06 said:

ets mp giriş yaparken gelen penceredeki güncelleme Install Available Updates sürekli sistem güncelemesi istiyor basıyorum tekrar günceleme istiyor oyuna giriş yapamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkürler

Merhaba Müteakipleri yönetici olarak çalıştırmayı deneyin veya bu konuya bakın:https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/33-turkish-discussion/

• 0

//moved to Turkish Help Section & Yardım / Destek

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhaba,

Bir VPN aracılığıyla güncelleştirmeyi yüklemeyi deneyin. Size aşağıda 2 tane VPN Programı önerdim bunlardan bir tanesini indirin ve aşağıdaki işlemi devam ettirin.

• Ultrasurf / Windscribe VPN programını sitesinden indirin. (1 tanesini indirseniz yeterli)
  • Ultrasurf / Windscribe programını yönetici olarak çalıştırın.
  • Ultrasurf / Windscribe'da Bir sunucu seçin ve bağlan seçeneğine tıklayın.
  • TruckersMP Başlatıcısını yönetici olarak çalıştırın.
  • Install available updates butonuna basın ve güncelleştirmenin bitmesini bekleyin.

Sorununuz VPN ile Çözülmediyse DNS adresinizi değiştirerek işleme devam edin.

• Denetim Masasını açın.
  • Ağ ve İnternet'i seçin.
  • Ağ ve Paylaşım Merkezi'ne tıklayın.
  • Soldaki kategoriden Bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin bölümüne tıklayın.
  • Açılan pencerede bağlı olduğunuz(Wi-Fi ve ya Ethernet) ağ bağlantısına sağ tıklayarak Özellikler seçeneğini seçin.

• (Wi-Fi ve ya Ethernet) Özellikler listesinden İnternet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4)’ü seçip hemen altında bulunan Özellikler butonuna bir kez tıklayın.

• Açılan pencerede Genel Kategorisinin alt kısmında bulunan Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan seçeneğini işaretleyin.

• Tercih edilen DNS Sunucusu: 8.8.8.8 | Diğer DNS Sunucusu: 4.4.4.4 olarak uygulayın ve Tamam butonuna tıklayıp pencereyi kapatın.

• TruckersMP Başlatıcısını yönetici olarak çalıştırın ve Install Available Updates seçeneği ile güncelleştirmeyi yüklemeyi deneyin.

• Like 1

steam-512.png Steam Profile | blogger-2.png ETS2 and ATS Mods blog for TruckersMP

Languages: turkey.png Turkish and English usa.png

Veteran Driver VI

1275462519_role_VeteranVI(1).png.e3386be

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Volvo 750HP | Scania 750HP

• 0

Merhabalar,üstteki içerikler işe yaramadı ise bunları deneyebilirsin;

-Bilgisayarından TruckersMP uygulamasını kaldır.
-Kaldırma tamamlandıktan sonra ''Güvenli Modda'' yeniden başlat ve tarama yap,kayıt dosyaları ve loglarda eşleşmeyen sorunlar mevcut olabilir.
-Bilgisayarını tekrardan aç ve ''https://truckersmp.com/download''kısmından istemciyi yeniden kur.
-Kurulum tamamlandıktan sonra ''Yönetici Olarak Çalıştır'' ve oyuna giriş yapmayı dene.
-Umarım sorunun çözülür.

Saygılarımla,

MikroPlazmaTV

TruckersMP Member

• 0

Merhaba,

Sorunuza ilişkin birçok cevap verildi. Verilen cevaplar sorununuzu çözmeye yardımcı oldu mu? Hala yardıma ihtiyacınız var mı? Lütfen bize bildiriniz!

Saygılarımla,
AdaBey
TruckersMP Support

Sincerely,
AdaBey

Former TruckersMP Game Moderator

Support of the Year 2018

Official Rules Official Turkish Rules | Support Ticket | Steam How to become a Game Moderator?

¯\_(ツ)_/¯

SometimesTheUglyTruthCanBeBeautiful

Nothing last forever.

• 0

Merhaba Değerli @tarantula06

En son yorumdan sonra geçen uzun zaman içerisinde bir hareketlilik olmadığı için bu konuyu inaktif konulara taşıyorum.
Eğer hala bir sorununuz varsa yukarıdaki açıklamayı okuyabilir veya sistemimiz üzerinden bir bilet gönderebilirsiniz.
https://truckersmp.com/support

//Kilitlendi ve inaktif konulara taşındı

Sevgilerimle,
DarkOwl
TruckersMP Support

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

• 0

Tekrardan Merhaba!

Konu sahibi kullanıcımız , son 2 içinde , iyi/kötü bir geri bildirimde bulunmadığı için konuyu Çözülemeyen Konulara taşıyorum.

İleride sorun/sorununuz olursa bize sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz ^_^

https://truckersmp.com/support 

//Kilitlendi ve Çözülemeyen Konulara taşındı

Sevgilerimle,

TruckersMP Support

DarkOwl

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.