Jump to content

Takıma Girmek İçin Ban Sayısı Kuralı Kaldırılsın

Guest

Recommended Posts

Bana göre eskiden ceza alan, kaza yapan, kick yiyen ve sonradan akıllanan kişiler yetkili yapılmalı. Maalesef çoğu yetkilinin işine yeteri kadar önem vermediğini düşünüyorum. Hem öneri, hem de eleştiri yapıyorum. Eskiden ceza alan kişi yetkili olursa daha sıkı takip edilebilir, daha fazla emek harcaması istenebilir. Zaten takıma başvuru yapıyorsa aklı başına gelmiştir artık. Bu şekilde ceza sayısı yüzünden takıma başvuramamak yanlış.

Sevgili @[TR]matrixlord,

Eskiden zaten ceza alan kişiler aradan 1 yıl geçtikten sonra önceki cezaları geçersiz olarak kayıtlara geçmektedir. Ayrıca hiç bir yetkili kişi sebepsiz veya hiç bir durum yokken ceza veremez ve üst-yetkili kişiler verdirtmezde. Oyunculara verilen tüm cezalar kontrol edilmektedir. Zaten haksız cezaları Appeal Ban bölümünü kullanarakta itiraz edebiliyorsunuz. Anlıyışınız için teşekkür ederiz ve iyi forumlar dileriz. Eğer önerinizi yapmakta ısrar ediyorsanız lütfen Suggestions bölümünden bir öneri konusu açınız. Turkish Discussion bölümünde sadece Turkish Discussion sayfası ile alakalı öneriler yapabilirsiniz.

// Kilitlendi ve Reddedilenlere taşındı.

• Upvote 1

Y6JLoj.png.1482f0bf87625eca4c05028e655c74c1.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.