Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Standardowe białe naczepy dla osób nie mających DLC


Ёtihad

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Dodanie standardowych naczep zamiast szarej "Buy DLC KRONE" lub "TEXTURE" 

Opis Sugestii: Wymiana szarych/czerwonych modeli z krone lub Schwarzumuller na naczepy standardowe np z poprzedniej wersji

:

Przykładowe obrazki: Nie posiadam 

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Nie wiem czy takie coś jest w ogóle wykonalne, ale cóż chce spróbować. Ja osobiście posiadam wszystkie naczepy z DLC (Krone Schwarzumuller, Heavy C) ale mam na myśli osoby które tego DLC nie mają. Chodzi mi o podmianę naczep np z krone na standardową białą firankę/chłodnię z poprzedniej wersji, bo obecnie na mp jest widywany szary model z napisem "Buy DLC krone" Taka sama sytuacja jest z Schwarzmuller czy da się zrobić zwyczajną białą chłodnię i firankę zamiast czerwonych naczep z napisem "Texture" ? Z heavy może być problem chyba że da się jakoś zrobić taką samą lawetę jak mając dodatek tyle że bez napisów na przedniej części oraz ładunku? Uszanuję to że sugestia będzie odrzucona, chciałem tylko przedstawić swój pomysł ale decyzję zostawiam odpowiednim osobom. 

  • Upvote 1

 


 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na ten moment nie ma planów aby zamienić tę naczepy, są takie jakie są i musiały być robione od podstaw. Wiele innych standardowych naczep nie spełnia wymagać co do długości, szerokości naczep krone powodując wypadki gdzie gracz podjedzie zbyt blisko naczepy, ponieważ sytuacja u niego wygląda inaczej niż dla kogoś kto te DLC posiada i zostanie wyrzucony w powietrze.  

Q9n6SSI.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Kap. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.