Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Problem z profilem


JJay

Question

Witam,

 

Dwa dni temu zainstalowała mi się najnowsza aktualizacja do ETS2, przez którą aktualnie nie mogę grać na moim głównym profilu. Miałem zamiar zagrać w ETS, lecz coś mi nie pozwoliło. Po aktualizacji, która sama się pobrała, musiałem zmienić wersje gry na BRAK - Anulowanie..., lecz coś nie chce dopuścić mnie do gry. Wchodząc do gry na moim profilu ukazuje się komunikat.  Jak na singlu, tak samo na MP, wiecie co mogę zrobić, aby odzyskać mój profil? 

 

rH0s9aO.png?1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witaj @JJay jeden z moich znajomych miał ten sam problem ale było to jeszcze na wersji eksperymentalnej tej Bety. Rozwiązaniem Twojego problemu  będzie usunięcie profilu 1.33 bądź sejva gdzie 1.33 jest używane lub tak jak w przypadku mojego kolegi wyrzucenie modów :) Powodzenia w rozwiązaniu Twojego problemu :P  Pozdrawiam Spat

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Chciałbym wam podziękować za pomoc chłopaki. Spróbowałem rozwiązać mój problem według waszych poleceń i teraz wszystko działa. Mogę już normalnie używać mojego profilu jak wcześniej.

Raz jeszcze dzięki za pomoc: @Spat91 oraz @Shadii [PL/ENG] :D

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.