Jump to content
  • 0

Kanıtsız Banları Sildirme

Guest

Question

Takıma başvurmayı düşünüyordum fakat 3 üzeri ceza varsa takıma başvuru yapılamıyormuş. 3 yıl geçmiş 4 cezam var ve bunların 3 tanesi kanıtsız. Bu cezaları sildirebilir miyim? Forum mesajı gereksinimi kaldırılırken ban geçmişi sayılmaya başlanmış kötü olmuş:)

6 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Merhaba,

Öncelikle şunu belirtmek isterim yanlış atılan banlar veyahut 1 ay içerisinde siz itiraz yaptığınızda ulaşılamayan kanıtların olduğu cezalar da banlar silinir. 
Sarı banların silinmesi hakkında yönetim tarafından alınan günümüz kararı bu ileri de değişebilir mi söylemesi güç.

Yeni gelen başvuru sistemi kurallarıyla birlikte 3'ten fazla cezaya sahip olmanız durumunda (bunlar'a süresi geçmiş banlar da dahildir, sarı banlar) başvurularınız sistem tarafından kabul edilmiyor. 
Bu konu hakkında Prime'in ingilizce bir yazısını sunayım dilerseniz kendiniz emin olmak çeviri programları veyahut kendi ingilizce seviyeniz ile çevirebilirsiniz : 
" This includes all active and expired bans that have an end date older than 1 year (bans that have been deleted by management are not counted)."

TruckersMP Başvuru sisteminde yapılan değişiklerin açıklanmış olduğu konuya bu linkten ulaşabilirsiniz : 

Bunun dışında merak ettiğiniz bir soru varsa sormakta özgür hissedin, en kısa sürede cevaplamaya çalışacağım.

İçten Dileklerimle,

• Upvote 1

• 0
12 minutes ago, XFMaster9666 said:

Merhaba, @[TR]matrixlord

Kanıtlarınız sildiremezsiniz, fakat 3 yıl geçmiş 4 cezanızın olduğunuz söylediniz. Bu banlar sarıdır ve işe alımlarda geçersiz sayılır. Bunlar için ekstra olarak birşey yapamazsınız.

Ayrıca alım detayları hakkında biraz daha bilginizin olmasını isterim, ayrıntı bilgi link'de.

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/499-başvurular/ Aktif olan 2 başvuru bulunmaktadır. 

Bu konu hakkında soracağınız başka bir soru var mı ?

Saygılarımla,

XFMaster9666, Support

Anladığım kadarıyla sarı renkli cezalar takıma giriş yapılırken sayılmıyor? Ancak ben ne moderatörlüğe, ne de destek ekibine başvuru yapamıyorum. Ben mi yanlış anladım yoksa sistemsel bir sorun mu mevcut?

Düzenleme: @HelmeS Vaktine ceza almayacaktık yani:) Teşekkür ederim, başka zaman artık...

• 0
2 minutes ago, [TR]matrixlord said:

Anladığım kadarıyla sarı renkli cezalar takıma giriş yapılırken sayılmıyor? Ancak ben ne moderatörlüğe, ne de destek ekibine başvuru yapamıyorum. Ben mi yanlış anladım yoksa sistemsel bir sorun mu mevcut?

Merhaba,

Support Ekibinde ki arkadaş başka bir durumla karıştırmış olabilir, benim yazımı okursanız neden başvuru yapamadığınızı açıkladım.

Saygılarımla,

• 0

Merhaba, @[TR]matrixlord

Yanlış anlaşılma için özür dilerim, verilen cevap sorununuzu çözdü mü ?

Lütfen bildiriniz.

Saygılarımla,

XFMaster9666

Support

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 0

Problem çözüldü. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.  :wub:

//Kilitlendi ve Çözülmüş Konulara taşındı.

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.