Jump to content
  • 0

Problema ETS2


Delete my account

Question

De ce atunci cand intru in Euro Truck Simulator 2 ori MP ori SP imi pica TeamSpeak-ul?

Tin sa mentionez ca daca joc alte jocuri nu imi pica.

Spunand ca "imi pica TeamSpeak-ul" ma refer ca imi spune "Connection Lost" la serverul de TeamSpeak.

Am reinstalat si jocul si teamspeakul si tot asa imi face.

© Founder Romania Inter-Logistics

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Salutare @BlackSwordGaming. Verifica daca un program de Firewall/"Securitate" blocheaza trafficul programului de teamspeak si dupa aia inceaca sa-l deschizi cu "Run as Administrator". Verificati software-ul de securitate si firewall-urile (software si router/hardware) si adaugati exceptii pentru protectia TeamSpeak/Dezactivarea de protectiei impotriva flood/protectie DDoS.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
On 11/16/2018 at 11:53 AM, Soryn Official said:

Salutare @BlackSwordGaming. Verifica daca un program de Firewall/"Securitate" blocheaza trafficul programului de teamspeak si dupa aia inceaca sa-l deschizi cu "Run as Administrator". Verificati software-ul de securitate si firewall-urile (software si router/hardware) si adaugati exceptii pentru protectia TeamSpeak/Dezactivarea de protectiei impotriva flood/protectie DDoS.

Multumesc @Soryn Official, am facut asta deja si tot asa face, am dat "Run as Administrator" si la TruckersMP.

© Founder Romania Inter-Logistics

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.