Jump to content

Як стати ігровим модератором?


Recommended Posts

 

 

truckersmp-logo.png

 

 

Привіт, далекобійники!

«Як стати ігровим модератором?», Це питання, про яке ви, напевно, думали. Ця тема дасть відповідь на ваше запитання а так само надасть іншу інформацію, яка могла вас зацікавити.

(Game Moderator/ Ігровий Модератор)

 

Перш за все, бути модератором гри - це не просто управляти поліцейською машиною. Деякі з вас можуть читати це щоб знайти відповідь на питання - як же користуватися поліцейською машиною? Поліцейський автомобіль доступний тільки для співробітників TruckersMP, що володіють правами ігрового модератора, наприклад самі модератори, менеджери проекту або розробники. Водіння на поліцейській машині не є основною метою модераторів в грі (далі «GM»). Це всього лише додаткова відмінність / ознака від інших гравців.

Обов'язки GM не обмежуються переміщенням по карті і безладним призначенням кіків або банів користувачам. Ранг GM несе велику відповідальність. GM має справу з різними розділами сайту, репорт і апеляціями, де необхідно оцінювати що правильно, а що ні. Оскільки цей ранг дуже важливий і має розширений допуск / привілеї, ви, швидше за все, ніколи не побачите відкритого набору в GM. Кожен GM обраний з великою обережністю, щоб забезпечити максимальну якість.

 Ви прочитали "не побачите відкритого набору в GM" і хочете знати як вони обрані? Як ви могли помітити, вони призначаються / підвищуються з нашої поточної команди. Головним чином з нашої команди модераторів, оскільки їх обов'язки близькі до обов'язків GM. Щоб бути конкретніше, вам, в першу чергу, потрібно приєднатися до нашої команди в якості одного з рангів, щоб отримати можливість для підвищення в GM. Не всі отримують підвищення і існують різні причини, через які вони не обрані. Якщо ви приєднаєтеся до команди з метою стати GM, ви, швидше за все, зазнаєте невдачі. Ми хочемо, щоб люди приєдналися до нашої команди мали великий інтерес до своїх обов'язків, до якого вони бажють приступити.

Якщо ви активні, менеджер проекту може помітити вас і запропонувати підвищення на посаді, якщо є необхідність у більшій кількості GM. Це ваш вибір, прийняти або відхилити цю пропозицію, якщо ви віддаєте перевагу залишатися в поточному ранзі.

 

Щоб узагальнити вищесказане, вам доведеться пройти три кроки, щоб стати ігровим модератором:

Крок 1 - Приєднайтесь до команди в якості (Support, Forum Moderator, Event Team і інші).

Крок 2 - Завзято працювати, виконуючи свої обов'язки так, як воно повинно бути, і будьте люб'язні.

Крок 3 - Отримати від керівника проекту запрошення для підвищення по службі.

 

 

Деякі поради і рекомендації, які ми можемо вам повідомити:

- Ніколи не просіть призначити вас в GM, це зменшить ваші шанси стати ним.

- Не зв'язуйтеся з членами команди пропонуючи свою кандидатуру на посаду GM.

- Не приєднуйтесь до команди з єдиною метою стати GM, ви, швидше за все, не досягнете цього.

- Не питайте, коли почнеться набір на посаду модератора форуму.

- Робіть все можливе, якщо ви займаєте іншу посаду в команді, виконуючи свої обов'язки і вас помітять.

- Ви повинні оре знати англійську мову, це буде ваша основна мова як GM.

- Дотримуйтесь правил як на форумі, так і в грі, наявність банів або попереджень знижує ваші шанси.

- Будьте активні на форумі, станьте відомим в нашому суспільстві, залишивши іншим користувачам позитивне враження про себе.

Подати заявку

 

Пов'язані питання і відповіді на них:

П – питання / В - відповідь

П: Чи повинен я мати ETS2 і ATS, якщо я хочу стати GM?

В: Ні, ми рекомендуємо вам мати обидві гри, але це не є обов'язковою вимогою.

П: Чи знайомство з іншими співробітниками фактором, що дає мені перевагу?

В: Ні, ми вибираємо нових GM на основі їх активності, поведінки та навичок. У кожного є рівні шанси бути обраними на посаду.

П: Мене не цікавлять форум, чи можу я пропустити етап будучи модератором?

В: Ні, ми вимагаємо від вас участі в дискусіях і співтоваристві. Важливо знати як працює наше співтовариство, якщо ви хочете бути в команді TruckersMP.

П: Мене ніколи не вибирали під час набору, що я можу зробити?

В: В нашій команді  є обмеження і багато хто зацікавлений в тому щоб стати членом команди. Спробуйте виправити ваші можливі помилки та спробуйте ще раз під час наступного набору.

П: Я говорю {наприклад Українською, Польською} мовою, якою не говорять інші GM, чи можу я відразу стати GM?

В: Ні, вам все одно потрібно слідувати описаним вище етапах. Ми не надаємо будь-кому посаду ігрового модератора тільки через мову.

П: У мене є інші питання, яких тут не описано, куди мені слід звернутися?

В: Надішліть своє питання в зворотний зв'язок feedback, ми постараємося якомога швидше відповісти на ваше запитання.

 

Оригінальний текст -  https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/15404-how-to-become-a-game-moderator/

  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.