Jump to content
Sign in to follow this  
[ATL] VLAD (UA)

Отримав бан, що я повинен робити?

Recommended Posts

О ні! Вас забанили? Будь ласка, дотримуйтесь даній невеличкій інструкції, щоб знати, що потрібно робити, а що не потрібно.

 

 Крок 1 - Ознайомтеся з баном

Дуже важливо розуміти, чому вас забанили. Не забудьте ознайомитися з усією інформацією щодо вашого бана.

Зайдіть в свій профіль на нашому сайті і ознайомтеся з вашим баном, приклад типового бана ви можете побачити нижче.

 

image.png.3a3ac854e966fb3ad00384628c0ed90b.png

 

Ви можете дізнатися, хто вас забанив, з якої причини і до якого часу бан буде в силі.

У зв'язку з "новим" процесом видачі банів, 4-й, 5-й і 6-й бани будуть набагато довше, ніж три попередні. Це означає, що навіть незначне порушення може обернутися баном на 1 або 3 місяці, або навіть перманентним (постійним) баном. Так що переконаєтеся, що у вас не так багато банів. Більше інформації про цей процес - в даній статті.

 

Крок 2 - Усвідомити свій бан

Ви отримали бан, тепер вам потрібно визначити для себе, заслужений він чи ні. Ви читали правила МП, коли реєструвалися на сайті, щоб завантажити лаунчер, тобто ви ознайомлені і прийняли їх, ви не можете сказати, що не знали наші правила.

Якщо ви знаєте, що ви були неправі і порушили правила, то вам не потрібно нічого робити. Просто чекайте закінчення терміну бана. Ви порушили правила, вас піймали і покарали за це, кінець дискусії.

Однак, якщо ви вважаєте даний бан незаслуженим, ви можете подати апеляцію бана. Подача апеляції бана дасть вам можливість пояснити ігровому модератору, який видав вам бан, що не так з вашої точки зору. Подача апеляції не означає, що ви будете автоматично Розбанені, подавайте апеляцію тільки в тому випадку, якщо ви вважаєте бан помилковим. Немає сенсу подавати апеляцію, якщо ви цілком і повністю винні.

 

Крок 3 (за бажанням) - Подайте апеляцію бана 

Не витрачайте час даремно -  подайте апеляцію бана з вагомим обгрунтуванням і (якщо це можливо) з доказами того, що вашої провини в події немає.

Деякі причини відхилення апеляцій банів :

 •          Ви брешете, говорите про те, чого не було насправді
 •          Ви не надали докази своєї невинності
 •          Ви не ввічливі або не поважаєте свого опонента
 •          Ви спамите апеляціями після відхилення попередніх
 •          Ви не змогли переконати адміністратора тим, що ви розповіли / показали

В більшості випадків, якщо ви чесні і подаєте апеляцію на хибний бан, на цьому ваша задача виконана. Апеляція буде прийнята, а бан буде знято.

 

Крок 4 (за бажанням) - Апеляція бана відхилена, але я з цим не згоден!

Може трапитися так, що ваша апеляція була відхилена з причиною, якою ігровий модератор завжди вказує в чаті, тобто ви про неї знаєте. Однак ви не згодні з цим рішенням, що ж робити?

Будь ласка, надішліть ввічливе лист на Feedback . Обов'язково додайте посилання на відхилену апеляцію, щоб менеджер зміг легко розібратися і знати, в чому суть ситуації. Після того, як ви відправили повідомлення, вам необхідно почекати відповіді, відправлення великої кількості повідомлень не збільшить швидкість процесу. Це може зайняти тривалий час, якщо вони занадто зайняті.

 

ВАЖЛИВО! - Чого не варто робити ...

Не створюйте пости на форумі на теми:

 •          "Адміністратори не виконують свою роботу якісно" і т.п.
 •          "Огидна робота адміністраторів, банять хороших людей і не банять тролів" і т.п.
 •          про вашому лазні і про необхідність разбана
 •          про вашому лазні в цілому
 •          Не відправляйте адміністратору заявку на додавання в список друзів в Steam, так як ви в більшості випадків будете проігноровані. Ви можете спілкуватися щодо бана в апеляціях.
 •          Не пишіть ігровому модератору в статуси профілів форуму.
 •          Не пишіть про ваш бан в технічну підтримку. Команда підтримки не працює з банами

 

 

 

Часто задані питання (Питання/Відповідь)

П: Хтось забанений за щось подібне, але у нього інша тривалість бана. Як це можливо?

B: Кожна ситуація різна і розглядається різними ігровими модераторами по різному. Ігровий модератор також знайомиться в вашою історією банів перед прийняттям рішення, це і може негативно позначитися на термін нового бана.

 

П:  Мене забанили в ETS2: MP, але я не можу грати в ATS: MP

B: Модифікація мультиплеєра для обох ігор -  у вас один акаунт для обох ігор. Так що, якщо ви були забанені в ETS2: MP, ви також будете забанені в ATS: MP і навпаки.

 

П:  Я не згоден з рішеннями і діями будь-якого конкретного ігрового модератора, що мені робити?

B: Напишіть  повідомлення на веб сайт Feedback

П: Я отримав перманентний бан через свого никнейма / аватарки / тега / номера / таблички, це взагалі законно?

 

B: Так, ви можете бути перманентно (постійно) забанені за непристойний нікнейм, аватар, тег або навіть номерний знак. У більшості випадків, ми спочатку попереджаємо вас, але може статися так, що вас банять відразу ж з огляду на часі і кількість репортів в грі. Вам всього лише потрібно поміняти ваш нікнейм, аватар, тег або номерний знак і подати апеляцію, в якій повідомте про виправлення неналежної інформації. Якщо справа стосується нікнейма або аватара, то ми зможемо перевірити їх самостійно, в інших випадках вам потрібно надати скріншот, який показує внесені вами зміни. Якщо бан не став для вас 4-м, 5-м або 6-м, він буде знятий і ви зможете грати далі.

 

П:  Час мого бана вже мав закінчитися, але я як і раніше забанений, чому?

В : Час фіксується за Всесвітнім координованим часом, так що вам необхідно перевести даний час з урахуванням вашого часового поясу (ви можете вибрати часовий пояс в налаштуваннях профілю, щоб час переводилося автоматично -  (site settings)

 

П:  Чому мене забанили в грі без доказів?

В:  Докази додаються через деякий час після, так як ми ще можемо бути зайняті роботою з репортами в грі. Якщо ви хочете переконатися в правомірності бана, подайте апеляцію з проханням надати докази.

 • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...